شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1397/02/24 شناسه خبر: 1362614
با حضور مسئولان استان قزوین؛
دفتر آستان قدس رضوی در سازمان نظام مهندسی قزوین افتتاح شد
با حضور مسئولان استان قزوین دفتر آستان قدس رضوی در دفتر ریاست نظام مهندسی قزوین افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ صبح امروز با حضور داود محمدی، نماینده مردم قزوین در مجلس و حجت الاسلام قابل رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد قزوین و مسئولان سازمان نظام مهندسی دفتر آستان قدس رضوی در دفتر ریاست نظام مهندسی قزوین افتتاح شد.


داود محمدی در این جلسه اظهار کرد: آستان قدس رضوی با یک شیوه و روش خوبی به یاری محرومان در قالب خادمی امام رضا(ع) در تمام زمینه‌ها آمده است، مخصوصا کسانی که چشم‌هایشان از دیدار ضریح امام رضا (ع) محروم مانده است.

وی افزود: آستان قدس رضوی تاکنون توانسته گام‌های بسیار بزرگی در جهت خدمت به مستمندان، نیازمندان، بیماران و حتی محرومیت زدایی از روستائیان و خصوصا رویکرد جدید کارآفرینی بردارد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس ابراز کرد: نظام مهندسی می‌تواند کمک موثری به آستان قدس کند؛ زیرا در هر جایی که بخواهد خدمت رسانی کند از جمله آب رسانی، احداث مسجد، منازل برای مستمندان، آب رسانی، حوزه آب و برق و گاز و هر چیز عام المنفعه‌ای، به نوعی به شما ارتباط پیدا می‌کند.

وی گفت: امیدواریم که سازمان نظام مهندسی با ظرفیت عظیمی که دارد تحرک مخصوصی در استان به واسطه خادمیاری که مدال افتخاری برای همه ما است، ایجاد کند و خادمیاری در سینه نظام مهندسی درخشندگی بیشتری داشته باشد و تمام استان ما از خدمات ویژه شما به عنوان خادم امام رضا(ع) بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1362614
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی