شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1397/02/24 شناسه خبر: 1362625
انتصاب دو مدیر زن در شهرداری سنندج
شهردار سنندج در احکام جداگانه ای روناک بابایی را بعنوان سرپرست مدیریت اداره درآمد و کتایون خرانسازد رابعنوان سرپرست مدیریت برنامه و بودجه شهرداری منصوب نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب دل، حشمت الله صیدی شهردار سنندج در احکام جداگانه ای روناک بابایی را بعنوان سرپرست مدیریت اداره درآمد و کتایون خرانسازد را بعنوان سرپرست مدیریت برنامه و بودجه شهرداری منصوب نمود.

 

در حکم صادر شده از سوی شهردار سنندج آمده است:

 

به موجب این ابلاغ وبا حفظ عنوان پست ثابت سازمانی، سرکار خانم روناک بابایی به عنوان سرپرست اداره درآمد و خانم کتایون خراسانزاد به عنوان سرپرست مدیریت برنامه و بودجه منصوب می گردید.

 

امید که با توکل به ایزد منان؛ در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ در چارچوب ضوابط و مقررات، با توجه به شرح وظایف ابلاغی؛ با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود در انجام وظایف محوله کوشا باشید.

 

ضروری است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه تمام امکانات و منابع در ا ختیار به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بعهده گرفته اید، مجدانه کوشش نمایید.

 

بابایی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مخابرات امن در دانشگاه علم وصنعت و از سوابق قبلی وی می توان به مدیر شهرداری ناحیه بهاران اشاره نمود.

 

خراسانزاد هم دارای مدرک کارشناسی  در رشته اقتصاد است و از سوابق قبلی وی می توان به مدیریت اداره درآمد اشاره نمود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1362625
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی