شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:46 منتشر شده در مورخ: 1397/02/24 شناسه خبر: 1362632
رئیس اتاق اصناف همدان خبر داد:
بازار در آستانه ماه رمضان تحت کنترل بازرسین است
رئیس اتاق اصناف با اعلام اینکه بازار در آستانه ماه مبارک رمضان تحت کنترل گشت های بازرسی است،گفت:در مجموع 58 بازرس از اتاق اصناف و اتحادیه های زیر مجموعه بازار را در آستانه ماه رمضان تحت کنترل خواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛احمد گازرانی در خصوص نظارت بر بازار و تنظیم آن در آستانه ماه مبارک رمضان در گفتگو با خبرنگار نافع،گفت: طی سنوات گذشته قبل از ماه مبارک رمضان ستاد تنظیم بازار استان برنامه هایی منظم به منظور تنظیم و موجودی اجناس و اقلام انجام می داد که امسال نیز تمام این موارد اعمال شده است .

 

وی ادامه داد: دولت و سازمان جهاد کشاورزی و صنعت و معدن نیز در نرخ گذاری و قیمت گذاری اقلام مصرفی دخالت دارند ، امسال نیز با تنش هایی که در بازار ارز و دلار اتفاق افتاد خوشبختانه اجناس به وفور در بازار موجود است .

 

گازرانی بیان کرد: بخشی از نوسانات قیمت ارز بر روی برخی کالاها بی تاثیر نبود ، البته این اقلام شامل مواد خوراکی و ضروری نیستند .

 

وی با اعلام اینکه 50 اتحادیه در سطح استان فعال هستند افزود: هر اتحادیه در استان یک بازرس دارد و 8 بازرس اتاق اصناف استان دارد که جمعا 58 بازرس در سطح شهر به صورت تیمی فعالیت دارند و همچنین سامانه 1000127 نیز چه در ایام نوروز و چه در دیگر ایام آماده دریافت گزارشات و شکایات است .

 

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان تصریح کرد: در برهه ای بخشی از اجناس در فروشگاههای لوازم خانگی نبود که ما شکایاتی در این زمینه داشتیم و بعد از مراجعه متوجه شدیم که کالای در خواست شده در انبار موجود نیست و فقط یک نمونه در ویترین وجود داشت .

 

وی با اشاره به مشکلاتی در بحث دام گفت: متاسفانه دام های ایرانی به صورت قاچاق به کشورهای عربی صادر می شوند و به علت بارندگی های اخیر کسانی که دام دارند از فروش آن خودداری می کنند ، که این دو مورد ناخواسته باعث شده است که قیمت گوشت تغییر کند، البته که وجود کالا و جنس با قیمت بالاتر در سطح بازار بهتر از نبود آن است .

 

احمد گازرانی در پایان از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان در در استان همدان خبرداد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1362632
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0260 sec