شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 08:40 منتشر شده در مورخ: 1397/02/26 شناسه خبر: 1362857
مسئول جدید ستاد عتبات و عالیات شهرستان چرام معرفی شد+تصاویر
آیین تکریم و معارفه مسؤول ستاد عتبات و عالیات چرام با حضور جانشین ستاد عتبات و عالیات کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار چرام، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسؤولان در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  چرام، ظهر امروز آیین تکریم و معارفه مسؤول ستاد عتبات و عالیات چرام با حضور جانشین ستاد عتبات و عالیات کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار چرام، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسؤولان در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

هادی فتاحی‌اصل در این آیین با بیان اینکه هر اتفاقی در جامعه انسانی رخ می‌دهد بر اساس نیاز آن جامعه هست، اظهار کرد: شاید شنیدن راه‌اندازی عتبات عالیات چرام برای بیشتر مردم جدید باشد و مردم ما به خاطر ذات دینی، مذهبی و اعتقاداتی که به اماکن دارند در همه موارد و علاقه‌مند هستند که هر ساله خودجوش به زیارت آرامگاه امامان بروند.

فرماندار چرام با اشاره به این مطلب که ریشه و اساس ایدئولوژی نظام ما مذهب و دین است، عنوان کرد: با توجه به اینکه مردم عزیز در قالب کاروان‌ها و یا به صورت پراکنده به زیارت رفته و ساماندهی نمی‌شدند مشکلاتی بین راه برای آنان به وجود می‌آمد که ضمن خرسندی از راه‌اندازی ستاد عتبات و عالیات در چرام آمادگی هرگونه همکاری را با تمام توان با این ستاد خواهیم داشت.

وی، افزود: مردم را دخالت دهیم در امور مربوط به این ستاد، چرا که در همه امورات خصوصا کارهای مذهبی و دینی، اگر از گروه‌ها و اجتماعات مردمی استفاده کنیم، نتیجه بهتری دارد که امیدواریم آقای بخشی مقدم بتواند ارتباط بین مردم و مسئولان را به وجود بیاورد.

در این آیین طی حکمی علی نجف بخشی مقدم به عنوان رئیس جدید ستاد عتبات و عالیات چرام معرفی و از زحمات آقای سعیدی تقدیر به عمل آمد

 

تصاویر:

 

 

 

 

 

 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1362857
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی