شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1397/02/25 شناسه خبر: 1362964
آزادیخواه:
برجام هیچ عایدی برای ملت ایران نداشت
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی برجام را فاقد هر نوع خروجی برای ملت ایران دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در گفتگوبا خبرنگار نافع با اشاره به اینکه آمریکا دشمن همیشگی ملت ایران بوده و هست اظهار کرد: خروج یک طرفه آمریکا از معاهده بین المللی برجام برای ما یک امر طبیعی بود.

وی با اشاره به اینکه برجام هیچ بعد مثبتی را برای کشور ما به همراه نداشت افزود: ماندن آمریکا چه گلی به سر ملت ما می‌زند که خروجش برای ما ضرر داشته باشد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با استناد به  فرموده رهبری و با توجه به سبقه آمریکا در برابر ملت ایران گفت: آمریکایی‌ها هرگز قابل اعتماد نبوده و نیستند.

وی با بیان اینکه تلاش‌های تیم ایران در برجام نگاه دیپلماتیک ایران  را در جامعه بین المللی نشان داد گفت:  خروج آمریکا از برجام  این را به ما ثابت کرد که نباید نگاه خوشبینانه به آمریکا و  ایادی آن را داشته باشیم

آزادیخواه  با بیان اینکه ملت ایران از خروج آمریکا هیچ ضرری نکرده است گفت:اما با این وجود برخی مشکلاتی که برای ملت ما به وجود می‌آید سزاورار این ملت نیست.

وی افزایش قیمت‌های دلار،  افزایش بیکاری در جامعه، مشکلات اقتصادی و معیشتی و.. را سزاوار ملت ایران نداست و تصریح کرد:این ملت پای همه چیز ایستاده است و نباید  این مشکلات در کشور ما وجود داشته باشد

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی   با بیان اینکه اروپایها نیز مانند آمریکا قابل اعتماد نیستند گفت:  ادامه برجام کار اشتباهی است و ما ادامه آن را با به صلاح نمی‌دانیم.

وی با بیان اینکه  اروپایی ها نیز به دهان آمریکا چشم دوخته‌اند گفت:  این امکان وجود دارد که دوباره بعد از چند سال مذاکره و رفت و آمد و با اروپایی ها نیز برجام سرنوشتی مثل امروز داشته  و هیچ نتیجه‌ای را برای ملت ایران نداشته باشد.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: ملت ایران ملت مقاومی است  که در راه ولایت و رهبری ایستاده و به مقاومت و پایداری خود در برابرهمه  تحریم‌ها و بد عهدی‌های دشمنان  با صلابت ادامه  مسیر خواهد داد.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1362964
ارسال نظر
نظرات
حسین محمدزاده
1397/02/25 - 14:59
پاسخ
برجام نتیجه ای برای مردم نداشت لیکن پیگیری و اصرار بر انرژی هسته ای ،ضررها ومنافعش را برای ما مردم و برای رانت خواران تحریم دوست برشمارید تا ما هم آگاه شویم
rateup 0
ratedown 0