شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1397/02/25 شناسه خبر: 1362973
عضو هیأت رئیسه مجلس:
افزایش عوارضات آزاد راه باید متناسب با افزایش خدمات باشد/این افزایش خلاف قانون است
عضو هیأت رئیسه مجلس با انتقاد از وزارت راه و شهرسازی به دلیل افزایش بی رویه عوارضات آزاد راه‌ها، گفت: اگر این عوارضات غیر معقول و غیرمنطقی متناسب با افزایش مزایا و خدمات راههای کشور نباشد، طبیعتا" خلاف قانون است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛اکبر رنجبرزاده در گفتگوبا خبرنگار نافع گفت: با اشاره به افزایش عوارضات آزاد راه‌های کشور، اظهار کرد: مسئله افزایش عوارض آزاد راه موضوع مهمی است که نارضایتی مردم را به بار آورده و به عنوان یک مطالبه در مجلس مطرح و به وزارت راه گوشزد شد.

 

وی با انتقاد از وزارت راه و شهرسازی به دلیل افزایش بی رویه عوارضات آزاد راه‌ها، گفت: وزارت راه باید در این زمینه مراقبت بیشتری داشته باشند چرا که این مسئله مربوط به جمعیت کثیری از جامعه می‌شود که در راه‌ها تردد می‌کنند و این عوارضات یک نوع جرائم ناخواسته لحاظ می‌شود.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: اگر این عوارضات غیر معقول و غیرمنطقی متناسب با افزایش مزایا و خدمات راههای کشور نباشد، طبیعتا" خلاف قانون است و ما به وزیر راه و شهرسازی هم در صحن علنی مجلس درخواست و تذکر نسبت به حل این معضل را دادیم.

 

وی افزود: همه نمایندگان نظرشان براین است موضوع پرداخت عوارضی راه‌ها، باید کنترل شده افزایش یابد نه اینکه بی رویه، خودمختار و خودساخته باشد.

 

رنجبرزاده گفت: درصورتی که وزیر راه نسبت به مسئله افزایش بی رویه عوارضات آزاد راه توجهی نکند، در اقدام که تذکر بود و در اقدام بعدی سؤال از وزیر در صحن علنی مجلس خواهیم داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: این مسئله یک مطلبه عمومی است و هرگونه افزایشی که به عموم برگردد، باید متناسب باچارچوب و سنوات همان سال باشد و اینکه از گوشه و کناری بار سنگینی بر دوش مردم تحمیل کنند و خودمختار باشند، قطعا" مورد توجه مجلس خواهد بود و مجلس اقدامات خود را اعمال خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1362973
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی