شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1397/02/28 شناسه خبر: 1363032
امروز انجام شد؛
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری نسیم شهر
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری نسیم شهر طی حکمی از جانب شهردار نسیم شهر تعیین و معارفه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به‌نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مراسم تودیع و معارفه مدیر سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری نسیم شهر با حضور معاونین شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان شهری برگزار گردید.

بنابر این گزارش طی ابلاغ حکمی از سوی شهردار نسیم شهر، امید مهری به عنوان مدیر سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری نسیم شهر انتخاب و تعیین شد و حکم صادره مدیریت شهری نسیم شهر توسط مهندس عصمتی معاون توسعه و منابع انسانی شهرداری به مدیر جدیدی بخش سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی نسیم شهر ابلاغ شد.

عصمتی در این جلسه با ابراز امیدواری نسبت به بهبود عملکرد این بخش از شهرداری نسیم شهر، عنوان داشت: با توجه به سوابق ارزشمند و عملکرد مطلوب امید مهری، وی به عنوان مدیر سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تعیین شد.

وی در ادامه با بیان نکاتی در خصوص اهمیت این پست مدیریتی در شهرداری‌ها، تبیین کرد: امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام امورات محوله تحت نظر شهردار نسیم شهر موفق و کوشا باشید.

معاون توسعه و منابع انسانی شهرداری نسیم شهر درپایان باتوجه به اهمیت مشارکت‌های مردمی در شهر، خاطرنشان کرد: مشارکت‌ها و سرمایه گذاری‌های مردمی باتوجه به شرایط حاکم بر شهرستان بهارستان و نسیم شهر و وجود برخی کمبودها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، که مدیر جدید این بخش باید با انجام دقیق و درست امور محوله در پویایی و گسترش فعالیت‌های شهروندان تلاش نماید.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1363032
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی