شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1397/02/25 شناسه خبر: 1363084
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین خبر داد
بازدید از موزه‌های قزوین در روز جمعه رایگان است
مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: به منظور گرامیداشت روز جهانی موزه‌ و هفته میراث فرهنگی،بازدید از موزه‌های استان در روز ۲۸ اردیبهشت برای عموم مردم رایگان است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدعلی حضرتی در گفت‌وگو با شاخص، اظهار کرد: روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی فرصتی است تا ضمن ترغیب و تشویق مردم برای آشنایی و بازدید از مواریث ارزشمند به جای مانده از اعصار گذشته، با ارائه خدمات به بازدیدکنندگان از این ظرفیت غنی تاریخی، فرهنگی برای رشد و توسعه پایدار گردشگری استان بهره‌مند شویم.

خاطرنشان کرد: در همین راستا و پیرو بخشنامه ابلاغی از سوی اداره کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی، فرهنگی کشور روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه همزمان با روز جهانی موزه  و سرآغاز هفته میراث فرهنگی کلیه موزه ها شامل کاخ موزه چهلستون، موزه شهر و موزه سنگ نگاره‌های مسجد جامع و اماکن تاریخی– فرهنگی تحت پوشش این اداره کل به صورت رایگان  از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ میزبان دوستداران تاریخ و فرهنگ و گروه‌های دانش آموزی و دانشجویی خواهند بود.

وی در پایان یادآور شد: امیدوارم با اطلاع رسانی مناسب در حوزه میراث فرهنگی بتوانیم نقش موثری در معرفی آثار و اماکن تاریخی استان ایفا کرده و مشوق خوبی برای ارتباط بیشتر مردم با یادگارهای گذشتگان و حفظ و نگهداری از این مواریث ارزشمند باشیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1363084
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی