شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:38 منتشر شده در مورخ: 1397/02/25 شناسه خبر: 1363090
اعضای شورای شهر سنندج، لطفاً از کشور چین برای شهرداری پاکبان و مدیر وارد نمائید!
البته به عزیزان شورا پیشنهاد می گردد با این اتفاقات نابی که در شهرداری سنندج بوجود آمده است مرحمت بفرمائید با هزینه شهرداری سفری به کشور چین داشته باشید و تعدادی پاکبان و مدیر ساکن چین را برای ادامه خدمت به سنندج بیاورید، چون گویا در افکار بعضی باور داشتن به یک نفر از کشور چین بسی آسانتر و سهلتر از باور داشتن به خود نیروهای با تجربه و تلاشگر شهرداری سنندج است!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، از دیر باز قوانین بهداشتی چنین حکم می کند که  به  همه نوزادان در ابتدای تولد آمپولی بنام  «واکسن» بزنند تا بدنشان در مقابل انواع بیماریها مصونیت پیدا کند، حالا گویا دقیقا این واکسن را به برخی از اعضای شورای شهر تزریق کرده اند تا در مقابل پاسخگویی به مردم به نحوی مصونیت پیدا کنند زیرا سالهاست که برخی یک گوششان در و دیگری دروازه شده است. اعضای محترم شورای شهر سنندج، زبانم لال شما هم مصداق این سخن را پیدا نکنید که  می گویند «خرشان از پل که عبور کرد، دیگه کسی را نمی شناسند» بدون شک شماها رایتان را فعلا برای چهار سال از مردم به عاریت گرفته اید، حالا شاید دیدگاه برخی از این شوراها این باشد که یکسال آخر دوران شورایی را با انواع «لبخندها»  و «نیشخندها» و «بریز و بپاشها» و در کل انجام افعال عوامفریبانه از قبیل رقص و آواز و ... خواهید توانست این چهار و پنج هزار رای ناقابل مورد نیازتان را مجددا در سبدهای رای جمع آوری کنید!

 

اما باید بدانید که این رای مردم امانتی است در دستان شما خیانت کردن به اعتماد عمومی جرمی است نابخشودنی پس لطفا از اتاقهای تشریفاتی خویش بیرون بیائید و در یک اتاق شیشه ای پاسخگوی این مطالبات مردم باشید:

 

1-همه مردم براین امر آگاهند که انتخاب شهردار دور پنجم کاملا بنفشی و با طعم سیاسی بود حال این انتخاب پیشکش، بالاخره باید رنگین کمان مدیریتها در دنیای سیاسی بنفشیان تکمیل و تکمیل تر شود، حالا شهردار هم حلقه مفقود شده بنفشیان در سنندج بود که آن را یافتید  اما قرار نیست که سکوت سیاسی شماها در مقابل این انتخاب تا پایان عمر شورا ادامه دار باشد!

 

2-چرا در مقابل این نوع انتصابات معروف «کبوتران حرم به حرم»  در شهرداری مهر سکوت بر لب زده اید، آیا خودتان هم به نحوی سهیم در این انتصابات هستید؟ اگر نیستید، قطعا سکوتتان خیانتی بزرگ است به مردمان فهیم این دیار! چرا کسی نیست که بگوید مگر در بدنه شهرداری کم متخصص و صاحب تجربه داریم که این روزها شهرداری سنندج شده است حیات خلوت نیروهای سایر ادارات! آیا پس از چهار سال در کتاب نانوشته عملکردتان از این اتفاق چگونه دفاع خواهید کرد؟ چرا سکوت کرده اید در مقابل انتصاب مدیر یکی از حساسترین مناطق شهرداری سنندج که همین مدیر منصوبی کارنامه کاریش در زمان صدرات خودش در مریوان کاملا شفاف و واضح است! تایید این فرد با آن همه کارنامه و نمرات ریز و درشت یعنی دهن کجی به تمامی متخصصان و نیروهای باتجربه شهرداری سنندج! این روزها در شهرداری سنندج لیسانس کامپیوتر را مسئول درآمد شهرداری می‌کنند، آن وقت هم خودتان بارها از نبود درآمد پایدار سخن رانده اید، جالب است از یک لیسانس کامپیوتر چه انتظاری می توان داشت تا در این بحران درآمدی کشتی به گل نشسته مالی شهرداری را به ساحل برساند و یا اینکه با تفکر اقتصادی و ایده‌های جدید برای شهرداری درآمد پایدار ایجاد نماید؟! گویا مدیریت در شهرداری سنندج  هم ارثی است، اگر روزی مدیر شدید باید سی سال خدمت مدیر باقی بمانید و گرنه قهر خواهند کرد و خانه ئنشین می شوند! آن وقت چه کسی خواهد توانست این بحران بزرگ قهرکردنها را حل نماید!

 

واقعا چه دستهای پشت پرده ای وجود دارد که این چنین راحت در شهرداری سنندج بی محابا تاخت و تاز می نماید و شماها هم سخت سرگرم به شغلهای دیگر و کارهای شخصی خودتان و مهر سکوت بر لب زده اید، گویا شورا بودن برایتان شغل چهارم و پنجم محسوب می گردد! اگر دغدغه مردم و دو هزار و پانصد نفر نیروی شهرداری را داشتید قطعا برای یکبار هم شهردار را بخاطر این اتفاقات و انتصابات مورد مواخذه قرار می دادید.

 

اعضای محترم قطعا این ضرب المثل به گوشتان خورده است که گفته اند «یارو نان نداشت می رفت پیاز می خرید» دقیقا شامل حال و هوای این روزهای شهرداری سنندج است، از این طرف پس از دوماه قسمتی از عیدی نیروهای شرکتی را نداده اند، در آن سو بجان اتاقهای بی زبان شهرداری افتاده اند و پیش خود چنین تصور دارند که کار شاقی را دارند انجام می دهند!  گویا عمران شهرداری سنندج در سال نود و هفت در درون شهرداری مرکزی و تخریب اتاقهای بی زبان آن کلید می خورد!

 

البته به عزیزان شورا پیشنهاد می گردد با این اتفاقات نابی که در شهرداری سنندج بوجود آمده است مرحمت بفرمائید با هزینه شهرداری سفری به کشور چین داشته باشید و تعدادی پاکبان و مدیر ساکن چین را برای ادامه خدمت به سنندج بیاورید، چون گویا در افکار بعضی باور داشتن به یک نفر از کشور چین بسی آسانتر و سهلتر از باور داشتن به خود نیروهای با تجربه و تلاشگر شهرداری سنندج است!

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1363090
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی