شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1397/02/25 شناسه خبر: 1363091
معاون عمرانی استاندار قزوین:
امسال طرح هادی در ۱۸۰ روستا اجرا می‌شود
معاون عمرانی استاندار قزوین در همایش شوراهای اسلامی بخش رودبار الموت غربی، گفت: امسال طرح هادی در ۱۸۰ روستا اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  شاخص، علی فرخزاد صبح امروز در همایش شوراهای اسلامی بخش رودبار الموت غربی، اظهار کرد: امسال طرح هادی در ۱۸۰ روستا اجرا می‌شود و امیدواریم که مشکل این طرح در نیمه دوم سال برطرف شود.

معاون عمرانی استاندار قزوین اعلام کرد: با امضاء تفاهم نامه با شرکت های بیمه ای برای بیمه شدن منازل مسکونی روستایی اقدام لازم صورت گرفته است و روستائیان می توانند با پرداخت کمترین هزینه (ماهانه ۸ هزار تومان) تا سقف ۵۰ میلیون تومان از کمک بلاعوض در حوادث ناشی از زلزله برخوردار شوند.

این مسوول تصریح کرد: در استان قزوین نگاه مسوولان حمایت از شوراهاست و در این زمینه ۷۰ درصد اعتبارات ارزش افزوده به شهرها و ۳۰ درصد به روستاها داده می شود تا عمران مناطق شتاب گیرد.

فرخزاد با اشاره به طرح های اجرا شده در الموت افزود: ۴۰ هزار مترمربع روکش آسفالت در معابر روستایی، گازرسانی به ۲۰ روستا و اجرای طرح جمع آوری بهداشتی پسماند در بخش الموت غربی کار ارزشمندی است که توانسته رضایت ساکنان روستایی را فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: طرح بزرگ دیگری که برای خروج از بن بست در منطقه در حال اجراست جاده رحیم آباد به کلاچای است که در رونق گردشگری و توسعه و آبادانی الموت غربی تاثیر دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1363091
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/1101 sec