شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:29 منتشر شده در مورخ: 1397/02/25 شناسه خبر: 1363213
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده خبر داد:
اعزام بیمار65 ساله لنده ای توسط اورژانس هوایی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج+تصاویر
صبح امروز،پیرمرد 65ساله لنده ای که با سلاح شکاری ساچمه ای خود را هدف قرار داده بود به وسیله بالگرد اورژانس هوایی115 یاسوج به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اعزام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امرالله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگارخبرلنده  گفت: امروز سه شنبه 25 اردیبهشت 97راس ساعت 8صبح تماس تلفنی با مرکز 115لنده در خصوص یک مورد بیمار بدحال گزارش شد که بلافاصله تیم اورژانس 115به شهرک فجر لنده اعزام شدند.

وی افزود: مورد گزارش شده یک فرد حدود 65ساله بود که به وسیله تفنگ ساچمه ای خود را مورد هدف قرار داده که از ناحیه شکم بیرون زدگی احشام کامل شکم گزارش شد که بلافاصله به مرکز بستر درمانی جامع سلامت شهرلنده منتقل و اقدامات اولیه درمانی روی بیمار انجام شد که به علت شدت جراحات امکان انتقال به وسیله آمبولانس میسر نبود و فوراً با هماهنگی های لازم با اورژانس هوایی یاسوج بالگرد با یک سوچی پرواز در محل استادیوم ورزشی مستقر شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: پس از اعزام آمبولانس به استادیوم ورزشی بیمار به مرکز استان به وسیله بالگرد اورژانس منتقل شد.

وی تاکیدکرد: بر اساس شواهد و قرائین این بیمار دارای سابقه بیماری اعصاب و روان بوده که صبح امروز اقدام به خودزنی با اسلحه شکاری کرده است.

خانی اظهارکرد: این دومین پرواز بالگرد اورژانش هوایی 115یاسوج به شهرستان لنده در یک هفته گذشته است.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

 

 

http://dana.ir/1363213
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی