شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 21:41 منتشر شده در مورخ: 1397/02/25 شناسه خبر: 1363250
در آستانه ماه مبارک رمضان صورت گرفت:
برگزاری آیین غبارروبی در بیش از42 مسجد شهرستان لنده به همت بسیج سازندگی+تصاویر
در آستانه ماه مبارک رمضان و همزمان با غبارروبی دلها مردم ولایت مدار شهرستان لنده به همراه جمعی از بسیجیان خواهر و برادر 42مسجد این شهرستان را جهت استقبال از ماه مبارک رمضان غبارروبی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، ماه رمضان فرصتی برای انس با تنها معبودی است این  ماه را  به عنوان یکی از بهترین ماه های سال برای بخشش و مغفرت مومنین روزه دار خود قرار داده است و امروز نیز مومنین و جمعی از بسیجیان شهرستان لنده در قالب اردوی یک روزه بسیج سازندگی اقدام به غبارروبی و عطر افشانی بیش از 42 مسجد شهرستان لنده کردند.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی ناب برای برقرای ارتباط بیشتر با معبود خویش است.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان بیش از 12مسجد در شهر و 30مسجد در روستاهای دو بخش مرکزی و موگرمون میزبان روزه داران شهرالله خواهند بود.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان مساجد شهرستان لنده میزبا مبلغین مذهبی و برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی، مذهبی ، احکام، کرسی های تلاوت و محفل انس با قرآن خواهند بود.

وی تاکیدکرد: امیدواریم در این ماه عزیز همه مردم در کنار مبلغین مذهبی بتوانند از فیضوات این ماه استفاده کنند.

انتهای پیام

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

http://dana.ir/1363250
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی