شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:38 منتشر شده در مورخ: 1397/02/26 شناسه خبر: 1363358
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:
خروج آمریکا از برجام نشانه بی تاثیر بودن این برنامه است/ صبوری رمز موفقیت مردم ایران است
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: خروج آمریکا از برجام نشانه بی ثمر بودن و بی تاثیر بودن این برنامه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان نقده، اظهار داشت: هم اکنون در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفته و نظام حمهوری اسلامی برخلاف میل استکباران جهانی ۲۲بهمن به پیروزی رسید.

وی، به مقاومت و ایستادگی مردان و زنان این مرز و بوم اشاره کرد و افزود‌: با توجه به اینکه آمریکا از براندازی نظام جمهوری اسلامی مأیوس شد دست از آن برداشت اما به دنبال مهار قدرت ایران است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، تصریح کرد‌: آمریکا به وسیله برجام به زعم خود خواهان کنترل، توسعه نظامی، اقتصادی و سیاسی نظام جمهوری اسلامی بود اما با توجه به اینکه متوجه شد که ثمری برایش در برنداشته و هزینه‌بر است، از آن خارج شد.

وی، کرد: امروز ایران الگویی برای کشور‌های مستضعف، عدالت‌خواه و اسلام‌گرا بوده و آمریکا نیز به دنبال این است که ایران الگو مناسبی برای کشور‌های منطقه و جهان اسلام قرار نگیرد.

سردار شهسواری، با بیان اینکه آمریکا به برجام وارد نشده بود که از آن خارج شود، یادآوری کرد: برجام یک نوشته بی رمق و ناتوان روی کاغذ بود، اراده ای برای اجرای آن وجود نداشت و ثمری هم نداشت بنابراین آمریکا از آن خارج شد.

وی، با اشاره به اینکه دشمن، دشمن است، افزود: ترامپ هم نمی‌تواند هیچ غلطی بکند و در این رابطه تنها شکل، قیافه، روش و منشش تغییر می‌کند و اگر ایران به کشور مستکبری همچون آمریکا امید داشته باشد که ندارد، جای بسیار تأسف خواهد بود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، با اشاره به اینکه این نظام برگرفته از ذات نظام اسلامی است، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی مرهون خون صدها هزار شهید است و این جزو الطاف پروردگار متعال و هدایت های رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی است.

وی، با اشاره به اینکه در این عرصه اوضاع کشورمان پیچیده، اما خطرناک نیست، گفت: کشورمان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های پیچیده زندگی کرده و پیچیدگی‌های آن دوران سخت‌تر از وضعیت فعلی بود.

سردار شهسواری، در این راه به بصیرت اشاره کرد و گفت: بی شک بصیرت راهگشای حقیقی برای دیدن واقعیت‌های جامعه و تمکین از ولی امر مسلمین و گوش و جان سپردن به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی، در ادامه با اشاره به صبوری و پشتیبانی مردم، افزود: امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگر به بصیرت، وحدت، یکپارچگی، امید، نشاط نیاز داشته و روحیه مقاومت و گذشت همچنان که در گذشته حاکم بود بیشتر از گذشته با صمیمیت، محبت، تحمل، بردباری و در کنار زیستن به عنوان یک جامعه اسلامی نیاز دارد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، همچنین با بیان اینکه رمز پیروزی و رستگاری ما صبور بودن و با محبت و صمیمیت در کنار هم زیستن است، بیان کرد: بی شک اگر پشتیبان ولایت فقیه باشیم، دشمن نمی‌تواند به کشورمان چشم طمع داشته باشد.

وی، با اشاره به اینکه کشورمان هر چقدر با بصیرت و متحد باشد، پیروز میدان است افزود: امروز رژیم صهیونیستی آمریکا از شنیدن نام جمهوری اسلامی بر خود چون بید می‌لرزد که این در سایه اقتدار مردان رشید و دلاور ایران است.

شهسواری، با بیان اینکه شهر نقده شهری دارای نماد وحدت، همزیستی، صمیمیت و برادری است، ‌تاکید کرد‌: شعار این شهر وحدت و صمیمیت و ولایتمداری و دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی است و بنابراین، این را دشمن بر نمی‌تابد و برای مأیوس کردن دشمن باید روزبه روز به این محبت، صمیمیت بیافزاییم.

وی، ابراز داشت: شهدای این شهرستان در عرصه‌های مختلف چه در توطئه های ضدانقلاب و چه در هشت سال دفاع مقدس سرآمد استان بوده و این مسئله را که مردان و زنان غیرتمندی، چنین فرزندانی را تربیت کرده‌اند جای تقدیر دارد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، همچنین با اشاره به اینکه لازمه پاسدار و بسیجی بودن با مردم بودن است، گفت: حیات ما با مردم است و براساس فرمایش مقام معظم رهبری می‌توان ادعا کرد که اگر اتفاق دیگری چون دفاع مقدس در سرزمین ما روی بدهد فرزندان و جوانان امروز این مرز و بوم دلاورمردتر و شهادت‌طلبتر از گذشته در صحنه خواهند بود.

لازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم سرهنگ امیر اکبری پس از ۳۳ سال خدمت به کسوت بازنشستگی نایل شد و سرهنگ علی برنا از خانواده شهدا و رزمنده دوران دفاع مقدس، فرمانده جدید سپاه شهرستان نقده با حکم سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی معارفه شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1363358
ارسال نظر
نظرات