شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1397/02/26 شناسه خبر: 1363364
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان:
سازش و مذاکره مجدد بی فایده است
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به عدم تعهد آمریکا به برجام و تمایل اروپا در پابرجا ماندن برجام گفت: حفظ ارتباط با آمریکا برای اروپاییان از تعهد به برجام مهم‌تر است و آنها حفظ این رابطخ را به منافع ایران ارجح می دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی در گفتگوبا خبرنگار نافع گفت:پس از آنکه رئیس جمهور آمریکا برجام را پاره کرد ما هم طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید آن را آتش بزنیم و دلیلی برای ماندن در این توافق بی‌حاصل وجود ندارد.

وی بر لزوم تداوم فعالیت‌های هسته‌ای کشور تأکید و تبیین کرد: داشتن مواضع کژدار و مریض در برجام هیچ ثمره‌ای برای کشور نداشته و نخواهد داشت جز اینکه علم هسته‌ای در این مرز و بوم متوقف شده و ما را سال‌های سال به عقب بر گردانده‌است.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان ادامه داد: مواضع نظام جمهوری اسلامی، امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب از ابتدا در خصوص رابطه با آمریکا صریح و روشن است و همواره مقابله با آمریکا جزء اصول انقلاب بوده‌ و تنها راه پیروزی ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران است و البته خداوند وعده پیروزی بر استکبار را به اهل حق داده‌است.

وی تصریح کرد: سازش و مذاکره با استکبار در هیچ شرایطی پاسخگو نبوده و همانطور که می‌بینیم فلسطین هم سال‌هاست در مذاکره با اسرائیل، توفیق و نفعی نبرده‌است بنابراین باید از رواج این طرز تفکر که مذاکره با کدخدا همه مشکلات حتی مسأله "آب خوردن" را حل می‌کند دست کشید و اصول انقلاب را محکم‌تر از قبل دنبال کرد.

آیت الله موسوی اصفهانی افزود: سازش و مذاکره مجدد در برجام هیچ ثمره و حاصلی برای کشور ندارد زیرا قطعا اروپایی‌ها تعهد به برجام را به بهای حذف ارتباط با آمریکا از دست نمی‌دهند بنا براین ادامه حضور در برجام با وجود اروپایی‌ها توجیهی ندارد. 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1363364
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی