شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:12 منتشر شده در مورخ: 1397/02/26 شناسه خبر: 1363616
️ رئیس پلیس آگاهی استان قزوین:
قاتل فراری پس از 18 سال گرفتار قانون شد
رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از 18 سال از ارتکاب قتل در شهرستان تاکستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ آرش مرادی در گفت‌وگو با  صبح قزوین اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در سال 1379 در روستایی از توابع بخش "خرمدشت" "تاکستان" و متواری شدن قاتل و بی نتیجه ماندن شناسایی و دستگیری قاتل، ماموران پلیس آگاهی شهرستان و استان مجددا با تشکیل کارگروه ویژه تلاش خود را برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان آغاز کردند.


وی ادامه داد: با بررسی محتویات پرونده قتل که 18 سال پیش دو طایفه بزرگ با همدیگر اختلاف خانوادگی پیدا کرده و علی رغم حل اختلاف توسط ریش سفیدان و صلح و سازش بین طرف‌های درگیر، صبح روز قتل، قاتل به همراه برادر خود، مقتول را که قصد رفتن به شهر را داشته، با وارد کردن چندین ضربه بوسیله چوب به سر و صورت مقتول منجر به قتل وی شده و متواری می‌شوند.

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین افزود: ماموران پلیس آگاهی استان و شهرستان تاکستان با بکارگیری تحقیقات میدانی جامع و اقدامات اطلاعاتی 2 نفر را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و به منظور اطمینان از هویت افراد، با اخذ نیابت قضایی دو اکیپ از ماموران مجرب جهت جمع آوری اطلاعات به محل اعزام شدند.

مرادی اضافه کرد: با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی، کارآگاهان پلیس آگاهی موفق به شناسایی عامل جنایت سال 79 در یکی از دامداری‌های استان‌های همجوار شدند و در یک عملیات غافلگیرانه دو برادر را دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل کردند.

این مسئول تصریح کرد: یکی از متهمان در بازجویی ماموران به قتل یکی از اهالی روستا از توابع بخش خرمدشت در سال 79 و یکی از آنان به معاونت در قتل اعتراف کردند .

مرادی در پایان با اعلام اینکه با تلاش شبانه روزی ماموران پس از 18 سال قتل ، قاتل دستگیر شد عنوان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1363616
ارسال نظر
نظرات