شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1397/02/28 شناسه خبر: 1363956
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا خبر داد
تشدید گشت های مشترک تعزیرات در ایام ماه مبارک رمضان در پیشوا
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا از تشدید گشت های مشترک تعزیرات و نظارت بر عرضه تولیدات دامی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا  ، عبدالحسین محبی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ندای پیشوا اظهار داشت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان گشت های مشترک تعزیرات باحضور  اداره صنعت ،معدن و تجارت ، فرمانداری و نیروهای تعزیرات حکومتی برگزار گردید.

وی افزود: گشت های دامپزشکی به صورت مدون و روزانه انجام می شود و کارشناسان دامپزشکی از فراورده های خام توزیع شده درسطح شهرستان بازدید به عمل می آورند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا با اشاره به تخلفات واحدهای عرضه محصولات دامی گفت:در بازدید مشترک از واحدهای سطح شهرستان یکسری تخلفات مثل ارائه برخی فرآورده ها به صورت فله ای و یا منجمد شناسایی و معدوم گردید.

وی در ادامه افزود: 8 لاشه دام بدون لیبل و مهر کشتارگاه در قصابی کشف و ضبط گردید و به کشتارگاه عودت داده شد و حدود 70 کیلوگرم کتف و بال مرغ منجمد به صورت غیر بهداشتی در یخچال نگهداری می شد معدوم شد.

محبی در پایان از تشدید گشت‌های مشترک تعزیرات در ایام ماه مبارک رمضان و نظارت بیش از پیش بر عرضه محصولات دامی بعنوان مایحتاج اساسی مردم خبر داد و گفت:  گشت های اداره دامپزشکی  به صورت روزانه در دو شیفت صبح و عصر خواهد بود وتا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و مردم در صورت مشاهده این دست از تخلفات می‌توانند گزارشات خود را از طریق شماره تلفن 124 اعلام کنند.

انتهای پیام/*

http://dana.ir/1363956
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی