شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1397/02/28 شناسه خبر: 1364091
رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران معارفه شد
اسلامی: تغییر رئیس سازمان مدیریت بسیار زودهنگام بود/ مازندران نیازمند حرکت پرشتاب‌تر برای توسعه است
استاندار مازندران گفت: مازندران نیازمند حرکت پرشتاب‌تر برای توسعه است و باید نرخ پاسخگویی و نرخ نتیجه گیری ارتقاء یابد. ‎

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا بلاغ، محمد اسلامی صبح امروز در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی که با حضور رمضان پور نرگسی معاون مجلس و توسعه منطقه‌ای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در ساری برگزار شد اظهار کرد: مازندران نیازمند حرکت پرشتاب‌تر برای توسعه است و باید نرخ پاسخگویی و نرخ نتیجه گیری ارتقاء یابد. ‎

وی با تبریک فرا رسیدن ماه رحمت الهی و نزول قرآن بر حرکت صحیح و بر مدار توسعه تاکید کرد و گفت: توسعه برنامه محور بر اساس ضوابط آمایش و دو ظرفیت مهم سرزمینی و جمعیتی را با قوت دنبال خواهیم کرد.

استاندار مازندران افزود: هماهنگی، همدلی و یکپارچگی زمینه سرمایه گذاری را فراهم خواهد کرد.

این مسئول تصریح کرد: 12 محور اساسی و تخصصی و یک محور فرابخش برای تحقق برنامه‌های توسعه ای و اقتصاد مقاومتی مشخص کرده ایم و با رویکرد برنامه محوری و دانش بنیانی حرکت خواهیم کرد.

اسلامی از تلاش شایسته نوربخش در سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران تقدیر و تشکر کرد و گفت: از زحمات نوربخش تشکر می‌کنم ولی تغییر بسیار زودهنگام بود.

وی همچنین برای غلامی‌راد مدیر جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آرزوی موفقیت نمود و اظهار کرد: باید در مدیریت مازندران به یک شخصیت یکپارچه و واحد برسیم و هم افزایی ، هم گرایی و هماهنگی را به وجود بیاوریم.

استاندار مازندران تحرک بخشی به فعالیتهای اقتصادی و افزایش ظرفیت ها را یادآور شد و ادامه داد: توجه به بازار منطقه ای خزر رونق اقتصادی را به دنبال خواهد داشت و تحقق 3 میلیارد دلار صادرات سالانه در برنامه ششم با تعهد و پیگیری اتاق بازرگانی دست یافتنی است.

اسلامی ابراز امیدواری کرد تا درآمد استان از 1300 میلیارد تومان با تلاش همه مدیران به 5000 میلیارد تومان رسیده که این امر موجب توانمندی مردم و دولت می‌شود.

معاون مجلس و توسعه سازمان برنامه و بودجه کشور نیز گفت: استان‌های مازندران و گیلان از شاخص‌های توسعه، از اجرای طرح آمایش سرزمین با هدف توسعه استان‌ها جامانده است.

رمضانپور نرگسی افزود: بافراهم شدن زمینه‌های مطالعاتی و مشخص شدن پیمانکار، طرح آمایش سرزمین در استان‌ها اجرایی می‌شود.

وی گفت: بودجه این طرح ملی نیز با بررسی وضعیت اکولوژیکی استان‌ها تعیین می‌شود.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی شهریورماه سال 95 محمود نوربخش را به سمت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران منصوب کرده بود.

امیدعلی پارسا نخستین رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران در دولت تدبیر و امید بوده که با حکم معاون رئیس جمهور به سمت رئیس مرکز آمار ایران منصوب شد.

http://dana.ir/1364091
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/6426 sec