شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1397/02/28 شناسه خبر: 1364110
معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری بهارستان:
واحدهای تولیدی بهارستان از تسهیلات 34 میلیاردی برخوردار می شوند/ عملکرد اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری بهارستان مناسب است
معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری بهارستان گفت: درپی تشکیل جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری بهارستان، طرح اعطای تسهیلات 34 میلیارد ریالی به واحدهای تولیدی شهرستا مصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیف‌الله علامی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان بهارستان در گفت‌وگو باخبرنگار بهارستانه با اشاره به برگزاری دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری بهارستان، بیان داشت: دولت در حوزه اشتغال و همچنین پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی برنامه‌ریزی مناسب و کارشناسانه‌ای انجام داده است.

وی با ابراز رضایت از عملکرد دستگاه‌های اجرایی و متولیان امر در بحث اشتغال‌زایی، تبیین کرد: گرچه اقدامات صورت گرفته رضایت بخش و قابل قبول بوده است اما می بایست تلاش شود تا تعهدات شهرستان بهارستان در خصوص طرح‌ها و بسته‌های رونق اقتصادی دولت عملی گردد.
 
علامی در ادامه با بیان اینکه تصمیمات موثر و خوبی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان گرفته شده است، عنوان داشت: تصویب طرح اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی بهارستان به مبلغ ۳۴ میلیارد ریال از جمله این تصمیمات بود، که امری بسیار حائز اهمیت می باشد.
 
وی همچنین در رابطه با دیگر جزئیات برگزاری این جلسه، تشریح کرد: هشت طرح تولید در حوزه‌های پوشاک، صنایع چوبی و فلزی و ... بررسی شد که در نتیجه تسهیلات مصوب شده  به جهت طی مراحل قانونی به کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری استان تهران معرفی شد.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم همکاری صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی با کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان، خاطرنشان کرد: از کلیه صاحبان صنایع و صاحبان تولیدی می خواهم تا با مراجعه به سامانه کارا و تکمیل فرایند ثبت نام نسبت به ارائه طرح‌های خود اقدام کنند، چراکه با ارائه طرح‌های قابل قبول باعث ایجاد زمینه پیشرفت در کارهای خود می شوند.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1364110
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی