شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1397/02/28 شناسه خبر: 1364126
شهردار شهرگلستان:
توسعه محلات شهرگلستان با رویکرد عدالت محور درحال انجام است/ پروژه زیرگذر سه راهی آدران در آینده نزدیک تکمیل می شود
شهردار شهرگلستان گفت: توسعه محلات شهرگلستان با رویکرد عدالت محور و با انجام پروژه‌های متعدد در زمینه‌های مختلف درحال انجام می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در گفت‌وگو باخبرنگار بهارستانه با بیان اینکه اقدامات شهرداری در راستای جلب رضایت حداکثری اعتماد شهروندان است، عنوان داشت: تلاش ما بر این است تا در این مسیر پروژه‌هایی متناسب با نیاز شهروندان و با رویکرد عدالت محور نسبت به توسعه محلات شهر اجرا گردد.

وی در ادامه به پروژه‌های درحال اجرا یا بهره‌برداری شده در زمینه حل مسائل و مشکلات ترافیکی شهرگلستان اشاره کرد و گفت: در وهله اول اجرای پروژه ملی زیرگذر سه راهی آدران را که سال‌ها تعطیل شده بود، از سر گرفتیم و پس از آن باتوجه به رشد نامتوازن و بدون برنامه شهرگلستان در طول ادوار گذشته، برخی از معابر ظرفیت تردد خودروها را نداشت، که به اصلاح و بهسازی معابر در جهت رفع این مشکل پرداختیم.

علیرضا عرب در خصوص روند پیشرفت پروژه زیرگذر سه راهی آدران، تشریح کرد: فاز اول این پروژه بزرگ هم اکنون با پیشرفت مطلوب و اهتمام شبانه روزی به بهره برداری رسیده و تکمیل نهایی آن در آینده نزدیک روی می دهد.

وی همچنین در رابطه با پروژه پارک سوار شهرگلستان و روند اجرای آن، اذعان داشت: ایستگاه تاکسی سه راه آدران در کمتر از دو هفته اجرا و به بهره برداری رسیده است و احداث پایانه مسافربری نیز در پشت جایگاه CNG آغاز شده است.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اهمیت رفع مشکلات زیست محیطی و افزایش سرانه‌های فضای سبز، افزود: ساماندهی رودخانه شادچای و اهداث پارک مادر در زمینی به مساحت 16 هزار متر، ساماندهی رودخانه سیاب و احداث تفرجگاه در کنار این رودخانه‌ها از جمله اقدامات شهرداری شهرگلستان در این زمینه می باشد که تا حد زیادی انجام شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1364126
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0385 sec