شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1397/02/28 شناسه خبر: 1364142
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب خبرداد:
اجرای طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه میناب
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب گفت: طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه شهرستان میناب آغاز می شود و تا عید سعید فطر ادامه می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از فرهنگ کده، مصطفی محب زاده، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب اظهار کرد:طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه شهرستان میناب آغاز می شود و تا عید سعید فطر ادامه می یابد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب با اشاره به طرح ویژه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در ماه مبارک رمضان با عنوان ضیافت الهی، گفت: در برگزاری این طرح از 10 مبلغ و روحانی بومی در سطح بقاع متبرکه و موقوفات این شهرستان با این اداره همکاری خواهند کرد.

محب زاده تصریح کرد: تمامی ویژه برنامه های اداره اوقاف با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی اجرا می شود.

وی با بیان اینکه تمامی ویژه برنامه های اداره اوقاف شهرستان با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی اجرا می شود ، افزود: طرح ضیافت الهی با هدف ایجاد فضای معنوی در ماه مبارک رمضان، ترویج مفاهیم قرآنی، ایجاد فضایی برای انس بیشتر با قرآن کریم و اجرای نیات واقفان خیراندیش را دنبال می کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب برگزاری محافل انس با قرآن کریم، برپایی جلسات قراعت و تفسیر قرآن کریم را از برنامه های ویژه سازمان اوقاف در قالب طرح ضیافت الهی و اقامه نماز جماعت، افطار ساده، مراسم دعا و مناجات، سخنرانی، احیای شب های قدر را از دیگر برنامه های طرح ضیافت الهی عنوان کرد.

محب زاده  خاطر نشان کرد: برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی. (ع) و ویژه برنامه رحلت حضرت خدیجه (س) با عنوان مادر امت نیز در این ایام در سطح بقاع متبرکه شهرستان برگزار می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1364142
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0357 sec