شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:17 منتشر شده در مورخ: 1397/02/29 شناسه خبر: 1364293
پیکر عضو فقید شورای نگهبان در سوادکوه تشییع و به خاک سپرده شد
پیکر محمد‌رضا علیزاده عضو مازندرانی حقوقدان شورای نگهبان با حضور تعدادی از مدیران شورای نگهبان کشور، استاندار مازندران، نمایندگان مردم استان و جمع کثیری از مردم روزه‌دار مازندران و شهرستان سوادکوه تشییع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، حاج محمدرضا علیزاده باسابقه‌ترین حقوقدان و قائم مقام دبیر شورای نگهبان که پس از طی دوران سخت بیماری در غروب پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 برابر با اولین روز از ماه مبارک رمضان به دیدار حق شتافته بود عصر روز گذشته پس از تشییع باشکوه مردم، در زادگاهش به خاک سپرده شد.

پیکر مطهر وی پس از تشییع اولیه در ساعت هشت صبح از مقابل بیمارستان جم در خیابان مطهری و با حضور حضرات آیات جنتی، مؤمن، شب زنده دار از فقهای شورای نگهبان و آقایان کدخدایی، اسماعیلی، ابراهیمیان، سوادکوهی و موسوی اعضای حقوقدان شورای نگهبان، ره‌پیک معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان، حجت‌الاسلام ناطق نوری، امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، حجت‌الاسلام محقق داماد، مقیمی استاندار تهران، تابش نماینده مجلس، تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و امینی رئیس کانون وکلا و جمعی از مردم بدرقه و برای دفن به زادگاهش سوادکوه منتقل شد.
 

پیکر ایشان پس از تشییع بر دوش مردم انقلابی و همیشه در صحنه‌ در امامزاده عبدالحق(ع) منطقه‌ی زیرآب شهرستان سوادکوه در خاک آرمید.

نماز میت نیز توسط آیت‌الله عبدالله نظری خادم‌الشریعه از علمای برجسته مازندران قرائت شده است.

در مراسم تشییع این عضو حقوقدان شورای نگهبان سام سوادکوهی عضو حقوقدان شورای نگهبان، ابراهیمان عضو حقوقدان شورای نگهبان و علیرضا رضازاده مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان و مدیرکل امور اداری مالی شورای نگهبان حضور یافتند.

همچنین محمد اسلامی استاندار مازندران،حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد رئیس کل دادگستری استان، علی ادیانی و عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مردم استان و شهرستان حضور داشتند.

http://dana.ir/1364293
ارسال نظر
نظرات