شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1397/02/30 شناسه خبر: 1364932
هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال با ناراحتی ایران را ترک کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  یکی از بازیکنانی که وینفرد شفر خواهان تمدید قراردادش با استقلال شده، سرور جپاروف هافبک ازبکستانی است. مسئولان باشگاه استقلال از مدت‌ها پیش با جپاروف صحبت کردند و حتی به توافق اولیه هم رسیدند. هافبک ازبکستانی استقلال که دو بار مرد سال آسیا شده، عنوان کرد دوست دارد در استقلال بماند، اما دو شرط دارد، نخست تسویه حساب کامل فصل گذشته و پرداخت پیش‌قرارداد فصل آینده و دوم مقدمات تحصیل فرزندانش در یک مدرسه روسی.

جپاروف این مسائل را با مدیران باشگاه مطرح کرد و گفت که در صورت برآورده شدن خواسته‌هایش حاضر است تا قبل از فینال جام حذفی قراردادش را تمدید کند. مسئولان استقلال با گذشت زمان نتوانستند سر موعد به خواسته‌های جپاروف پاسخ دهند و با گران شدن دلار، این باشگاه برای تهیه ارز دچار مشکل شد. پس از این اتفاقات، قرار شد که مدیران استقلال دوباره با جپاروف صحبت کرده و مشکلات را به او بگویند. هافبک ازبکستانی هم تا قبل از بازی رفت مقابل ذوب‌آهن اصفهان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مدیران باشگاه فرصت داد تا کارها انجام شود، اما این اتفاق نیفتاد. به دنبال این اتفاقات جپاروف با ناراحتی تهران را به مقصد کشورش ازبکستان ترک کرد.

به نظر می‌رسد که مدیران باشگاه کمی سهل‌انگاری کرده‌اند، چرا که می‌توانستند تا قبل از سفر جپاروف به ازبکستان قرارداد او را تمدید کنند، اما نه تنها این کار انجام نشد، بلکه ممکن است با رسیدن پیشنهادی به هافبک ازبکستانی، این بازیکن را از دست بدهند. البته جپاروف به استقلال علاقه دارد و باز هم به مسئولان این باشگاه برای تسویه حساب کامل فصل گذشته و پرداخت پیش قرارداد اول لیگ آینده فرصت داده است. لازم به یادآوری است که مدیران استقلال پول قرارداد جپاروف را سر موعد پرداخت کرده‌اند و حتی برای او منزل مناسبی در منطقه سعادت‌آباد گرفته‌اند تا مشکلی برای حضور خانواده جپاروف در تهران وجود نداشته نباشد. شاید مشکلات گرانی دلار و تهیه ارز باعث این سهل‌انگاری شده است.

منبع: تسنیم
http://dana.ir/1364932
ارسال نظر
نظرات