شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1397/03/13 شناسه خبر: 1369991
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایرخبر داد:
برگزاری اعتکاف رمضانیه در دو مسجد شهرملایر
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری مراسم اعتکاف ماه رمضان در دو مسجد شهر ملایر خبر دادمدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری مراسم اعتکاف ماه رمضان در دو مسجد شهر ملایر خبر داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع اظهار کرد: مراسم اعتکاف ماه رمضان امسال در دو مسجد شهر ملایر برگزار می‌شود.

 

 وی افزود: این مراسم در روزهای 26، 27، و 28 ماه رمضان در مسجد جامع شهر ملایر برای خواهران و مسجد امام حسین(ع) کوی سیفیه واقع در خیابان قلعه برای برادران برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه ثبت نام از سوم خرداد ماه در اداره تبلیغات اسلامی ملایر و حوزه علمیه خواهران شروع شده است گفت: ثبت نام برای حضور در مراسم معنوی اعتکاف رمضان تا 21 خرداد ماه ادامه دارد و هزینه ثبت نام نیز 40 هزار تومان است.

 

گروسی از پیش بینی حضور 500 جوان ملایری در این مراسم خبر داد و گفت: در ماه رجب نیز بیش از یک هزار نفر در مساجد مختلف سطح شهرستان در مراتسم معنوی اعتکاف حضور داشتند.

 

وی همچنین از برگزاری مراسم شبهای قدر دربیش از 300 نققطه شهرستان ملایر خبر داد و گفت: این مراسم در شبهای 19، 21 و 23 ماه مبارک رمضان در مساجد، تکایا، حسینیه‌ها، بقاع متبرکه و.... با حضور پر شور مشتقات درگاه الهی برگزار می‌شود.

 

مدیر تبلیغات اسلامی ملایر اضافه کرد: مراسم محوری شبهای قدر در شهر ملایر در مسجد جامع، بام ملایر و پارک سیفیه با حضور سخنرانان و مداحان برجسته همراه با برنامه محفل انس با قرآن برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1369991
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی