شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:16 منتشر شده در مورخ: 1397/03/13 شناسه خبر: 1370110
سیاسی کاری و فامیل بازی کشتی نهاوند را به مرز نابودی کشانده
مربی مطرح کشتی نهاوند گفت: سیاسی کاری و فامیل بازی کشتی نهاوند را به مرز نابودی کشانده و علی‌رغم مخالفت‌های هیئت کشتی استان و بزرگان کشتی نهاوند این رفتارها ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛داریوش کمروند در گفتگو با خبرنگارنافع،با بیان این که مدت 10 ماه است که کشتی نهاوند بلاتکلیف است اظهار داشت: در این مدت سرپرست هیئت کشتی شهرستان نهاوند نتوانسته به وظایف خود عمل کند و کشتی‌گیران نهاوندی حتی دوش هم ندارند.

وی افزود: کشتی نهاوند در سطح استان و کشور سرآمد بود اما برخی سیاسی‌کارها و فامیل بازی‌ها کشتی نهاوند را به مرز نابودی کشاند.

کمروند عنوان کرد: پس از استعفای آقای رضایی تغییر و تحولاتی در هیئت شهرستان افتاد و علی رغم میل باطنی هیئت استان و بزرگان کشتی نهاوند به دلیل حمایت برخی افراد سیاسی، فردی مسئولیت را بر عهده گرفته که سال‌ها امتحان خود را در کشتی نهاوند پس داده و توفیقی حاصل نکرده است.

مربی تیم‌های لیگ برتری صنایع و معادن همدان و ستارگان ساری با بیان این که در واقع هیئت شهرستان با وجود داشتن سرپرست، انگار بدون متولی اداره می‌شود و سرپرست یاد شده هیئت را رها کرده گفت: سالن تمرینات ما دوش ندارد. نظافت سالن در بدترین وضع ممکن است و کشتی‌گیران دچار بیماری‌های پوستی و قارچ شده‌اند که همین مسئله انتقاد و نگرانی خانواده‌ها را در پی داشته است.

مربی سازنده کشتی همدان که پرورش کشتی گیرانی چون حمید کمروند، مسعود کمروند و علی قپانوری را در کارنامه خود دارد تاکید کرد: بارها به همراه سایر پیشکسوتان، مربیان و کشتی‌گیران مطرح نهاوندی شکایت خود را از وضعیت فعلی کشتی نهاوند به گوش آقای روزبه، رئیس ورزش و جوانان شهرستان رساندیم اما ما را به جای دیگری پاس‌ می‌دهد و به درخواستمان توجه نمی‌کند. البته در این میان جناب اقای منعم به ما قول پیگیری دادند.

نایب قهرمان دو دوره کشتی پیشکسوتان ایران با اشاره به این که کشتی نهاوند از افراد شناخته شده و مطرحی در دنیای کشتی مانند سعید ابراهیمی برخوردار است که می‌توانند مدیریت هیئت شهرستان را برعهده بگیرند تصریح کرد: سعید ابراهیمی به عنوان یک برند برای کشتی استان و شهرستان نهاوند مورد حمایت ما و رئیس هیئت استان است اما فعلا زور سیاسیون به ما چربیده و به خاطر برخی مسائل پشت پرده از افراد مورد وثوق خود حمایت می‌کنند و با این لج‌بازی‌ها مانع از به حرکت افتادن دوباره چرخ کشتی نهاوند شده‌اند.

وی تاکید کرد: در این میان یکی، دو نفر از به اصطلاح کارشناسان و خبرنگاران نهاوندی که نه پایشان تا به حال به تشک کشتی خورده و نه عدالت و بی‌طرفی را رعایت می‌کنند به دلیل نسبت فامیلی به حمایت از اقوام خود پرداخته و با انتقاد از عملکرد هیئت استان و آقای رحیمی‌فر به دنبال آن هستند که هیئت استان را تحت فشار قرار دهند تا گزینه مورد نظرشان به عنوان رئیس هیئت شهرستان نهاوند انتخاب شود.

وی افزود: این افراد پیشتر نیز در ادوار گذشته سابقه تحت فشار قرار دادن روسای پیشین هیئت استان و شهرستان نهاوند را برای گرفتن امتیاز در کارنامه خود دارند.

داریوش کمروند که سابقه انتخاب به عنوان مربی برتر استان و رئیس کمیته مربیان شهرستان نهاوند را هم در کارنامه خود دارد خاطرنشان کرد: ما مربیان و پیشکسوتان به دنبال کمک به احیای کشتی نهاوند هستیم و هیچ درخواست مالی نداریم.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در حال حاضر 40 کشتی‌گیر جوان و نوجوان در یک تایم یک ساعت و نیمه تمرین می‌کنند که ما درخواست کردیم این تایم به 2 ساعت افزایش یابد و هیچ درخواست مالی هم نداشتیم اما سرپرست هیئت مخالفت کرد. اما اگر این اتفاق در شهرستان‌های مازندران یا البرز می‌افتاد مسئولین با جان دل حمایت می‌کردند.

وی تاکید کرد: چنین برخوردهایی باعث شد تا مسعود و حمید کمروند فعالیت در کشتی نهاوند را به لقایش ببخشند و در شهر دیگری کشتی بگیرند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1370110
ارسال نظر
نظرات