شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 18:12 منتشر شده در مورخ: 1397/03/13 شناسه خبر: 1370196
بابت وضعیت آسفالت معابر و محلات سنندج شرمنده مردم هستم/ زخم مشکلات درآمدی شهرداری سنندج دوباره سر باز کرده است
شهردار سنندج ابراز داشت: متأسفانه در قانون جدید دستگاه‌های خدمات رسان به آسانی به مشترکینی که ساخت و ساز غیرمجاز داشته اند انشعاب غیر مجاز می‌دهند و عملا مردم را به ساخت و ساز غیرمجاز تشویق می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازکُردتودی، حشمت‌الله صیدی بعدازظهر امروز در دیدار با علوی نماینده مردم سنندج با شهردار، فرماندار و اعضای شورای شهر سنندج، با اشاره به معضلات ساخت و ساز غیر مجاز در سنندج، عنوان کرد: 70 درصد ساخت‌وسازهای غیرمجاز سنندج در نواحی زمین های قولنامه‌ای بوده و بر اساس مصوبه جدید قرار بر این است که به این زمین‌ها جواز کسب داده شود تا بتوانند به آسانی اقدام به ساخت و ساز مجاز و با رعایت استانداردها داشته باشند.

 

شهردار سنندج ابراز داشت: متأسفانه در قانون جدید دستگاه‌های خدمات رسان به آسانی به مشترکینی که ساخت و ساز غیرمجاز داشته اند انشعاب غیر مجاز می‌دهند و عملا مردم را به ساخت و ساز غیرمجاز تشویق می‌کنند.

 

وی ادامه داد: به دلیل کاهش ساخت و سازها درآمدهای شهرداری سنندج نیز با کاهش همراه بوده و متأسفانه از مبلغ 40 میلیارد تومان طلب شهرداری سنندج از ادارات دولتی در سال 96 تنها توانستیم 2 میلیارد آن را دریافت کنیم.

 

وی خرابی آسفالت معابر و محلات سنندج را یک معضل دانست و گفت: برای ترمیم آسفالت‌های خراب شده به شدت نیاز به قیر داریم که بتوانیم بخش قابل توجهی از مشکلات را حل کنیم و از این بابت هم شرمنده مردم هستیم.

 

صیدی گفت: روح عدالت می‌گوید که باید توزیع قیر بر اساس جمعیت شهری باشد که متأسفانه در قانون جدید اینگونه نیست.

 

وی تأکید کرد: ناوگان شهری سنندج به شدت فرسوده شده و شهروندان رغبتی به استفاده از آن ندارند و در کنار این مشکلات، زخم مشکلات درآمدی سنندج نیز دوباره سر باز کرده است.

 

شهردار سنندج با اشاره به حادثه فوت یک نوجوان سنندجی در شهربازی پارک کودک سنندج، گفت: این شهربازی مربوط به تعاونی شاهد است و به دلیل عدم تکمیل نشدن پروژه باید وسایل آن از خیلی قبل جمع‌آوری می‌شد اما چون مربوط به خانواده‌های شهدا بود این اجازه داده نشد و اکنون هم فقط دارند صورت مسئله را پاک می‌کنند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1370196
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی