شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1397/03/14 شناسه خبر: 1370312
امام جمعه ملایر عنوان کرد:
امتیاز حقیقی انقلاب امام، معامله نکردن با سران کفر و استکبار بود
امام جمعه ملایر گفت: امتیاز حقیقی انقلاب امام خمینی تسلیم نشدن و معامله نکردن با سران کفر و استکبار بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از نافع،حجت‌الاسلام محمد باقر برقراری پیش از ظهر امروز در مراسم بیست و نهمین سالگرد امام خمینی در مسجد جامع ملایر ضمن تسلیت ایام شهادت امیر مومنان علی(ع) و سالروز رحلت امام راحل اظهار کرد: امم خمینی تربیت یافته مکتب حضرت علی(ع) و اهل بیت بود.

 

وی با اشاره به ابعاد شخصیتی امام خمینی گفت: ایشان از همه نظر برای ما الگو است و کتب تالیفی ایشان به ویژه کتاب چهل حدیث منبعی بزرگ برای ما در همه ابعاد زندگی است.

 

امام جمعه ملایر با اشاره به اینکه امام خمینی هم سیاست داشت هم دیانت گفت: ایشان همه مشکلات را کوچک می‌دید و با همه گرفتاریها و مشکلاتی که در راه پیروزی انقلاب برای ایشان به وجود امد آرامشی داشت که انگار هیچ گرفتاری و مشکلی در این راه نداشته است.

 

وی افزود: ایشان در این دریای پر تلاطم با آرامش حرکت کردند و توانستند در برابر همه خود خواهی ها و زیاده خواهیهای زورگویان بایستند.

 

امام جمعه ملایر با اشاره به اینکه امام غرب را نادیده می‌گرفت تصریح کرد: ایشان اصلا غرب را نمی‌دید چون خدا را بزرگ می‎دید و کسی که خدا را بزرگ ببیند همه چیز و ما بقی برایش کوچک و بی اهمیت است و این مکتب امام بود.

 

وی با بیان اینکه امام فرمود« تنها راه سلامت و صلح جهانی انقراض استکبار جهانی است» گفت: امام خمینی راه چگونه زیستن را به هعمه ما یاد یادند و به ما آموختند که هرگز نباید در برابر ظالمان و زورگویان و جهان خواران تسلیم شویم.

 

برقراری تسلیم نشدن در برابر زورگویان را راه عظمت اسلام دانست و افزود: سلاله نظام اسلامی و نظام امام خمینی و امتیاز حقیقی ایشان معامله نکردن و کنار نیامدن با سران کفر است و اگر کسی این شالوده امام راحل را نادیده بگیرد بزرگترین خیانت را به انقلاب و نظام امام خمینی کرده است.

وی با اشاره به اینکه آنچه را برخی درخشت می‌بینند در آینه برخی نمی‌بینند گفت: این مثال مصداقش امام خمینی بود ایشان از همان سال 42 طاغوت، استکبار و اسرائیل را به عنوان سه مثلث شوم شناختند و در مقابل آنها ایستادند.

 

امام جمعه ملایر با اشاره به اینکه به فرموده ایشان همه بدبختیها زیر سر آمریکا است گفت: اگر امروز ندای اسلام خواهی در جهان طنین انداز می شود، اگر امروز شب قدری برای ما باقی مانده ، اگر امروز لقمه نانی به دست مسلمانان می رسد همه و همه به برکت انقلاب امام خمینی است.

 

وی افزود امروز مسلمانان در دنیا حاکمیت و قدرت دارند و این به خاطر این است که امام فرمود «ما دندانهای آمریکا را در دهانش خرد خرد می‌کنیم».

 

وی با بیان اینکه مسئولان نظام همه شاگرد امام خمینی هستند گفت: مسئولان ما باید این شاگردی را در خودشان حفظ کنند و اگر در مسیر و راه امام نباشند مسئولیت را کنار بگذارند.

 

وی افزود مسئولیت در نظام اسلامی باید با طهارات و طیب باشد کسی که در نظام اسلامی مسئولیت دارد باید طهارت فکری، طهارت سیاسی، طهارات اقتصادی را داشته و کسانی که این گونه هستند باید بر این انقلاب حاکمیت کنند.

 

وی با بیان اینکه برخی با تحریف اینکه امام خمینی در سالهای آخر عمر بابرکتشان از گفتن مرگ بر آمریکا پشیمان شده بودند گفت: امامی که آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانستند چگونه از مرگ بر امریکا پشیمان شده بودند.

 

وی اضافه کرد: وقتی یک عده در این کشور در برابر سوزانده شدن پرچم آمریکا ایستاندند و گفتند این توهین به ملت آمریکا است باید به آنها گفت: آمریکا با اعمال سخفیف و زشتش به دل ملت ایران آتش می زند حالا شما دلسوز ملت آمریکا شده‌اید.

 

وی افزود: بنا به فرموده امام حتی اگر در سراسر آمریکا و مساجد آمریکا صدای توحید طنین انداز شود شعار مرگ بر آمریکا را رها نکنیدو این فرموده امام راحل است چرا که آمریکا همیشه شیطان بزرگ است.

 

وی افزود: هر کس این تفکر امام را جابجا کند اولین خیانتش به شهدای 15 خرداد بوده است

برقراری خاطرنشان کرد: هر کس در نظام اسلامی با سیاست امام پیش نرود باید بیرون رود چرا که سیاست امام قابل تغییر نیست و امیدواریم هر چه سریعتر این سیاست امام به دست خلف صالح امام در آینده نه چندان دور جهانی شود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1370312
ارسال نظر
نظرات