شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 23:06 منتشر شده در مورخ: 1397/03/14 شناسه خبر: 1370347
اظهارات قابل تامل یک استاد حوزه و دانشگاه؛
مسؤولین شهر سنندج عرضه مدیریتی داشته باشند؛ سنندج به یک ویرانه تبدیل شده است/ وضعیت فرهنگی سنندج تأسف آور است
یک استاد حوزه و دانشگاه روز گذشته در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد جامع سنندج مطالبی را عنوان کرد که بسیار جای تأمل بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، حجت الاسلام و المسلمین انصاری از علمای حوزه علمیه قم در مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار رهبر کبیر جمهوری اسلامی که روز گذشته در مسجد جامع سنندج برگزار شد مطالبی را عنوان کرد که بسیار جای تامل بود اما متأسفانه رسانه های استان به این بخش از سخنان وی نپرداختند. 

 
وی بابت وضعیت نامناسب مبلمان شهری، وضعیت نامناسب آسفالت معابر و محله ها و سیمای نامناسب پیاده روهای این شهر به سبب حضور دستفروشان و چندین مورد دیگر اظهار تاسف کرد و گفت: از زمان آخرین باری که در کردستان حضور یافتم وقت زیادی می گذرد اما گویا تفاوت چندانی نکرده و خطاب به استاندار عرض می کنم که فرماندار و شهردار سنندج عرضه مدیریتی داشته باشند چرا که سنندج به یک ویرانه تبدیل شده است. 
 
این استاد حوزه و دانشگاه از مدیران خواست که خادم مردم و دل در گرو نظام داشته باشند چراکه صندلی مدیریتی آنها با خون شهدا ساخته شده و شایسته نیست برخی مدیران به همراه خانواده های خود با ظاهری نامناسب و هنجار شکن در انظار عمومی ظاهر شوند، مگر پیغمبر اسلام اینگونه رفتار می کرد که یک مسوول در جامعه اسلامی بسیاری از ارزشها را زیر پا می گذارد. 
 
وی همچنین کردستان را مهد تمدن آریایی عنوان کرد و گفت: شایسته نیست که بانوان کردستانی که مهد تمدن و فرهنگ هستند با این وضعیت نامناسب ظاهری و پوششی در انظار عمومی ظاهر شوند؛ من تعجب می کنم که مردان کردستان که شهره غیرت دارند چگونه اجازه می دهند زنان و دخترانشان این چنین لباس بپوشند و به خیابان بیایند. 
 
وی ادامه داد: البته این وضعیت تحجر در حجاب در سراسر کشور رواج یافته و متأسفانه آنچه امروز رفتار می شود با جامعه دینی سنخیت ندارد. 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1370347
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی