شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:52 منتشر شده در مورخ: 1397/03/15 شناسه خبر: 1370627
کمک ۱۳۰ میلیون ریالی خیرین بهاری به مجمع خادمیاران رضوی
مسئول اطعام آستان قدس رضوی در بهار از کمک ۱۳۰ میلیون ریالی خیرین و مردم نیکوکار بهار به خانواده‌های نیازمند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛قروه ای در گفتگو با خبرنگار نافع، گفت: در این ماه توانستیم ۲۳۰ بسته غذایی خشکبار برای خانواده‌ها از جمله خرما، پنیر ، مرغ، گوشت، برنج و روغن تهیه کنیم که در شب اول ماه رمضان شبانه بین این خانواده ها توزیع شد.

 

قروه ای در ادامه گفت: در این ماه ۵ مورد کمک هزینه خرید جهیزیه تهیه شده است، در بعضی از خانواده‌ها خیرین اقلامی مانند قابلمه ،بخاری و ظروف‌ چینی اهدا کردند.

 

وی در ادامه گفت: در این ماه سه رأس گوسفند به صورت قربانی به آستان قدس رضوی اهدا شده است که در این ماه ۳ مرتبه گوشت قربانی بین خانواده‌ها توزیع شد که بعضی از خانواده ها که مایل نیستند سبد غذایی یا خشکبار تحویل بگیرند به آنها مبلغی پول نقد اهدا می‌شود.

 

وی با اشاره به فعالیت واحد درمان اظهار داشت: در واحد درمان اگر کسی به دارویی نیاز داشته باشد، با دفترچه و مهر آستان برای مداوا به داروخانه دکتر امینی مراجعه کرده و دارو را به صورت رایگان تحویل می‌گیرد.

 

قروه ای اظهار داشت: دکتر شمس و دکتر حیاتی به صورت رایگان جذب آستان شده اند و به متقاضیان خدمات ارائه می کنند، بیمارستان آیت الله بهاری و بیمارستان بعثت همچنین به جمع ما پیوسته اند و هر کسی که برای مداوا به بیمارستان مراجعه کند، از طریق نامه و مهر تایید شده از آستان برای مداوا به بیمارستان و به دکتر مربوطه مراجعه می‌کند و رایگان ویزیت و معاینه می‌شود.

 

وی ادامه داد:در زمینه دندانپزشکی، دکتر خلوصی و بیگ محمدی به صورت رایگان در بخش دندان خدمات ارائه می کنند. دکتر شمس دکتر عمومی هستند و دکتر حیاتی در فیزیوتراپی ۱۰ جلسه رایگان خدمات ارائه می‌کنند.

 

قروه ای در ادامه گفت: بعضی از خانواده ها از نعمت گاز و برق محرومند که خیرین معادل ۷۰۰ هزار تومان برای انشعاب گاز یک خانواده و یک خیر دیگر هم ۵۰۰ هزار تومان برای انشعاب برق اهدا کرده است.

 

وی در آخر گفت: امیدواریم این کار در بهار رایج پیدا کند و کسی بدون مایحتاج روزانه در خانه نماند.

 

گفتنی است، دفتر خادمیاران آستان قدس رضوی سال گذشته، مصادف با ولادت امام رضا (ع) در تاریخ 96/5/13 در بهار افتتاح شد و مسئولیت این کار با عبدالله رجبی بوده و دارای ۲۵ خادم و سر گروه می باشد و هر کدام از سرگروه ها زیر دارای مجموعه های جداگانه ای می باشند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1370627
ارسال نظر
نظرات