شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 16:21 منتشر شده در مورخ: 1397/03/16 شناسه خبر: 1370829
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر خبر داد؛
49 درصد رشد فروش و ارز آوری میلیاردی گل گهر در دو ماهه ابتدای سال 97/صادرات گندله به ۱۰۸ هزار تن رسید
حلوایی پور گفت : با وجود عوارض صادراتی ۱۵ درصد بر محصول گندله اما شرکت گل گهر در ۲ ماهه اول امسال بالغ بر ۱۰۸ هزار تن گندله صادر کرده است که مبلغ فروش این شرکت در مدت ۲ ماهه سال ۹۷ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۹ درصد رشد داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوذر حلوایی پور در گفتگو با راه آرمان در خصوص تولیدات گل گهر نسبت  به موقعیت مشابه در سال گذشته  ، گفت : با وجود عوارض صادراتی ۱۵ درصد بر محصول گندله اما شرکت گل گهر در ۲ ماهه اول امسال بالغ بر ۱۰۸ هزار تن گندله صادر کرده است .

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این واحد تولیدی ادامه داد :  شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در ۲ ماهه نخست سال مالی ۹۷ نزدیک به ۵ میلیون تن کنسانتره و گندله تولید کرد و ارزش فروش محصولات آن به یک هزار و ۶۵ میلیارد تومان رسید گرچه در اردیبهشت ماه نسبت به فروردین افت تولید و فروش هم در بخش کنسانتره و گندله را تجربه کرده است .

وی تصریح کرد : گل گهر در دو ماهه اول سال جاری درمجموع ۴ میلیون و ۹۸۲ هزار تن گندله و کنسانتره تولید کرد ه است که از این میزان ۲ میلیون و ۸۳۴ هزار تن کنسانتره و مابقی گندله بوده است.

حلوایی پور تاکید کرد : گل گهر در مدت مذکور ۱۹۲ هزار تن کنسانتره داخلی، ۱۲۷ هزار تن کنسانتره صادراتی، ۲ میلیون و ۱۲۵ هزار تن گندله داخلی و ۱۰۸ هزار تن گندله صادراتی فروخته است که ارزش کل این موارد ۱۰۶۵ میلیارد تومان بود.

مدیر روابط عمومی گل گهر در پایان خاطر نشان کرد  : شرکت معدنی و صنعتی  گل گهر در اردیبهشت ماه 1397 میزان  ۵۲۱ میلیارد تومان فروش محصول داشت که عمده آن گندله داخلی بوده است و  مبلغ فروش این شرکت در مدت ۲ ماهه سال ۹۷ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۹ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام /

http://dana.ir/1370829
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی