شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1397/03/17 شناسه خبر: 1371060
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چناران خبر داد؛
برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در ۳ شهر چناران، گلبهار و گلمکان
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چناران گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس ساعت ۱۱ روز جمعه، ۱۸ خردادماه در ۳ شهر چناران، گلبهار و گلمکان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین عباسی در گفتگو با ندای چناران بابیان اینکه روز قدس روز اسلام است، اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور روز جمعه ۱۸ خردادماه ۹۷ در سه شهر چناران، گلبهار و گلمکان برگزار خواهد شد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ادامه داد: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، در چناران از ساعت ۱۱ از جلوی اداره مخابرات این شهر آغاز می‌شود و روزه‌داران با حرکت به سمت مصلا، پس از قرائت قطعنامه در مراسم پرفیض نماز جمعه حضور خواهند یافت.

 

عباسی در خصوص مسیر راهپیمایی در گلبهار نیز گفت: در گلبهار نیز روزه‌داران ساعت ۱۱ از مقابل مسجد امام خمینی (ره) به‌طرف مسجد امام زین‌العابدین علیه‌السلام حرکت کرده و در مراسم نماز جمعه این شهر حضور پیدا می‌کنند و در گلمکان نیز راهپیمایی از مقابل میدان امام حسین (ع) شروع شده و روزه‌داران به سمت مصلای نماز جمعه حرکت خواهند کرد.

 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چناران در ادامه از مردم انقلابی شهرستان چناران دعوت کرد که با حضور در این مراسم، انزجار خود را از شیطان بزرگ و رژیم کودک کش صهیونیستی اعلام کنند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1371060
ارسال نظر
نظرات