شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1397/03/17 شناسه خبر: 1371078
علت اختلافات این روزهای علوی و فرشادان چیست؟ / علوی: عده‌ای به خبرنگاران تازه به دوران رسیده پول می دهند که علیه من مطلب بنویسند!
سید احسن علوی عنوان کرد: این حرف به گوش آقای فرشادان برسد که من در انتخابات به ایشان رأی دادم و شاهد هم دارم؛ اما متأسفانه عده‌ای به خبرنگاران تازه به دوران رسیده پول می‌دهند که در سایت‌ها و فضای مجازی بر علیه من مطلب بنویسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، روز یکشنبه گذشته سید احسن علوی یکی از نماینده‌های مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه دیدار با شهردار، فرماندار و اعضای شورای شهر سنندج مطالبی را عنوان کرد که در جای خود قابل توجه بود.

 

علوی کردستان را استانی سیاست‌زده توصیف کرد و گفت: هر حرفی را که می‌زنی آن را تحریف کرده و برایش حاشیه‌سازی می کنند و تهمت و افترا می‌زنند.

 

وی با بیان اینکه عده‌ای فضای مجازی استان را به شدت آلوده کارهای سیاسی کرده‌اند، ابراز داشت: این موضوعات خود به خود باعث ایجاد یک بردار مخالف در استان شده و موجب ایجاد فاصله و حتی عدم احساس امنیت می‌شود.

 

علوی گفت: وقتی من در جایی یا جلسه‌ای صحبت می‌کنم حتما می‌دانم که چه بر زبان بیاورم چون چهل سال است که کارم همین است و اگر حرفی را هم می‌زنم حتماً در چارچوب وظایف خود خواهد بود.

 

این نماینده مردم کردستان در مجلس با انتقاد از اینکه فضای کردستان مناسب کار نیست و عده‌ای چند دستگی ایجاد می‌کنند و تنها مردم هستند که متضرر می‌شوند.

 

وی در ادامه عنوان کرد: این حرف به گوش آقای فرشادان برسد (فرشادان دیگر نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس است) که من در انتخابات به ایشان رأی دادم و شاهد هم دارم؛ اما متأسفانه عده‌ای به خبرنگاران تازه به دوران رسیده پول می‌دهند که در سایت‌ها و فضای مجازی بر علیه من مطلب بنویسند.

 

علوی با بیان اینکه دیدگاه نمایندگان باید کلی و ملی باشد، گفت: این درست نیست که شخص آقای فرشادان در نماز جمعه‌ها برعلیه من صحبت کند و اخیراً هم در نماز جمعه مسجد ارشاد سنندج این کار را کرده است.

 

وی افزود: چرا باید فرشادان در اماکن عمومی علیه من موضع بگیرد؟! ایشان بدانند که با عدم حمایت من از استیضاح آخوندی وزیر راه و شهرسازی، 550 میلیارد تومان قرارداد عمرانی برای استان بسته‌ام و اگر آخوندی استیضاح می‌شد آخوندی دیگری وزیر می‌شد و چیزی تغییر نمی‌کرد؛ چرا می‌خواهید با حرف‌های نسنجیده وزارت راه و شهرسازی را پشیمان کنید؟ چرا مانع انجام اقدامات مثبت در استان می‌شوید؟

 

علوی خاطرنشان کرد: هدف من خدمت به مردم کردستان است و از خدا می خواهم به حق این ماه مبارک رمضان اگر حتی 5 هزار ریال به مردم کردستان خیانت کرده‌ام آن را دامنگیر خود و خانواده‌ام کند.

 

وی تأکید کرد: اگر واقعاً هدفمان خدمت به مردم است باید دست به دست هم بدهیم تا به مردم خدمت کنیم نه اینکه فضا را سیاسی کنیم و باید کاری کنیم که کردستان از این گردونه کشمکش سیاسی نجات یابد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1371078
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی