شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1397/03/17 شناسه خبر: 1371154
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان خبر داد:
برگزاری راهپیمایی روز قدس در 79 نقطه از استان
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری راهپیمایی روز قدس در 79 نقطه از استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام سید حسن فاضلیان در گفتگو با خبرنگار نافع،ضمن یادآوری اهیمت حمایت از مردم بی دفاع فلسطین، فاضلیان وشرکت در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: حداقل کار ما در دفاع از مردم مظلوم فلسطین شرکت در راهپیمایی روز قدس است.

 

وی در اهمیت روز قدس گفت: حضرت امام خمینی (ره) برای اولین بار ، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز جهانی قدس و دفاع از آرمان های مردم مظلوم فلسطین معرفی کردند و در آموزه های دینی و تعالیم اسلامی و وصیت های امیرالمومنین نیز آمده است که شما همواره دشمن ظالم و یار مظلوم باشید.

 

حجت الاسلام فاضلیان ادامه داد: هفتاد سال است که مردم فلسطین زیر بار ظلم و ستم متجاوزان اسرائیلی هستند و بر همه مسلمانان و آزادگان جهان است که حداقل کاری که می کنند ، در یک روز همه با هم ندای طرفداری از مظلوم و انزجار از ظلم ظالمین را سر دهند.

 

وی با اشاره به رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب گفت: این همان کاری بود که حضرت امام خمینی انجام دادند و در روز قدس ان شاء الله همه کشورهای اسلامی و آزادگان جهان این فریاد دفاع از ملت مظلوم فلسطین و حمایت از آنها را سر خواهند داد.

 

وی در آخر با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی در ۷۹ نقطه از استان، گفت: مراسم راهپیمایی در شهر همدان از ساعت ۱۱ صبح روز جمعه از میدان امام شروع شده و به سمت چهار راه خواجه رشید و میدان شریعتی ادامه پیدا کرده و به حسینیه امام ختم خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1371154
ارسال نظر
نظرات