شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1397/03/17 شناسه خبر: 1371217
نماینده مردم اهر و هریس؛
عبداللهی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: حضور گسترده مردم کار سیاسی نیست در حالیکه برخی‌ها آن را بدون توجه و دقت کار سیاسی می‌دانند، فلسطین پاره تن اسلام است و حداقل وظیفه شرعی ما حضور در این راهپیمایی و گفتن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، بیت‌الله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج با بیان اینکه قدس قبله اول مسلمین است، اظهار داشت: قدس برای ما جنبه اعتقادی دارد و به گونه‌ای نیست که فکر کنیم تنها جنبه سیاسی دارد و رژیم صهیونیستی آن را اشغال کرده است.

وی ادامه داد: تمام مسلمانان باید باب اعتقادی قبله اول مسلمین بودن قدس را فراموش نکنند و به صهیونیست‌ها اجازه دست درازی به قدس شریف را ندهند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحرکات اخیر آمریکا در انتقال سفارت به قدس تصریح کرد: مطمئنا فردا مردم به دلیل ظلم‌های آمریکا و ترامپ در حق مردم ایران و عدم وفا به تعهداتش مانند گذشته با حضور گسترده در این راهپیمایی شرکت می‌کنند.

وی افزود: این حضور گسترده مردم کار سیاسی نیست در حالیکه برخی‌ها آن را بدون توجه و دقت کار سیاسی می‌دانند، فلسطین پاره تن اسلام است و حداقل وظیفه شرعی ما حضور در این راهپیمایی و گفتن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل در برابر غارتگری و کشتار این رژیم است.

عبداللهی با بیان اینکه هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی فروش سلاح در منطقه است، تاکید کرد: رژیم صهیونیستی طرفدار داعش است، داعشی‌های که در آنجا عمل جراحی می‌شدند و در بیمارستان‌هایشان حضور داشتند از این رژیم سیاست و اسلحه دریافت می‌کردند؛ بنابراین اینها دشمنان سرسخت اسلام و ایران هستند.

وی ابراز کرد: امام راحل به خوبی این ها را می‌شناخت که آمریکار را شیطان بزرگ نامید بنابراین از تمام مردم عزیز ایران اعم از مرد و زن و پیر و جوان درخواست دارم با شور بیشتر در این راهپیمایی شرکت کنند؛ زیرا وظیفه دینی و ملی و اخلاقی است که از ملت مظلومی که مورد تجاوز قرار گرفته است حمایت کنیم.

این نماینده مجلس با بیان تاثیر همبستگی کشورهای اسلامی در جهت جلوگیری از تجاوز آمریکا و اسرائیل به قدس خاطرنشان ساخت: نویسندگان،صاحبان قلم،رسانه‌های جهان اسلام، مردم و منبرها باید دست به دست هم دهند تا این ظلم را منعکس و آمریکا را در رسیدن به اهدافش ناکام کند، هرکسی که به هر نحوی فرصتی در دست دارد باید از آن برای مقابله با شیطان بزرگ و اسرائیل استفاده کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امسال در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهد کرد یا خیر تصریح کرد: در طول انقلاب اسلامی در همه راهپیمایی‌ها شرکت کرده‌ام و فردا به طور قطع در شهرستان اهر یا یکی از شهرهای دیگر در راهپیمایی حضور دارم.

انتهای پیام/ 

 
 
  •  

 

http://dana.ir/1371217
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی