شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:53 منتشر شده در مورخ: 1397/03/17 شناسه خبر: 1371221
گزارشگر محبوب فوتبال ؛
روز قدس در صحنه راهپیمایی خواهم بود/ نمی‌توان ظلم و جنایت در حق ملتی را دید و ساکت ماند
ساعی با اشاره به راهپیمایی روز قدس و تاکید بر حضور در این روز گفت: این موضوع وظیفه ماست و ان‌شالله تمام سعی‌ام را خواهم کرد تا فردا در صحنه باشم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، مجتبی ساعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج در خصوص ضرورت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: حتی اگر ما مسلمان هم نباشیم شرکت در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه انسانی ماست.

وی ادامه داد: با این حساب، مسلمانی مردم فلسطین وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند، خدا از ما قبول نخواهد کرد که در دنیا کسی مورد آزار و ظلم باشد و ما از مظلوم حمایت نکنیم.

این گزارشگر محبوب فوتبالی با بیان اینکه ممکن نیست کسی وجدان داشته باشد و آه مظلوم را نشنود، عنوان کرد: نمی‌توان ظلم و جنایت را در حق ملتی دید و ساکت نشست؛ به همین دلیل این مساله ابتدا یک وظیفه انسانی و بعد شیوه مسلمانی ماست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد: این موضوع وظیفه ماست و ان‌شالله تمام سعی‌ام را خواهم کرد تا فردا در صحنه باشم.

ساعی درباره پیام دعوت مردم برای راهپیمایی روز قدس تاکید کرد: فکر می‌کنم نیازی به پیام دعوت برای مردم نیست زیرا همانطور که گفتم پیام دعوت برای کسانی است که وجدان ندارند، به کسانی پیام داده می‌شود که بیدار و آگاه نیستند در حالیکه مردم ما همیشه بیدار و آگاه هستند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1371221
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی