شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1397/03/18 شناسه خبر: 1371398
امام جمعه موقت سنندج:
موضوع قدس شریف و آزادی آن مهمترین چالش جهان اسلام است/مردم حامی خوبی برای مظلومان جهان و به ویژه مردم فلسطین هستند
امام جمعه موقت سنندج گفت: شرکت در راهپیمایی روز قدس به عنوان روزی حیاتی و سرنوشت‌ساز در واقع نشان از اتحاد و انسجام جهان اسلام و ید واحدشدن آنان در برابر دشمنان این دین الهی است که بحمدالله امروز مردم نشان می دهند که حامی خوبی برای مظلومان جهان و به ویژه مردم فلسطین هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا راستی امام جمعه موقت سنندج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، حضور پرشور جهان اسلام در راهپیمایی روز جهانی قدس را پیامی معنادار برای دشمنان جهان اسلام عنوان کرد و گفت: این اقدام مانند خاری در چشم دشمنان اسلام برای همیشه می ماند.


ماموستا راستی افزود: از دیدگاه مسلمانان، جهان اسلام بدون مرز جغرافیایی است و انقلاب اسلامی و مردم مسلمان ایران اسلامی حامی همه مسلمانان جهان هستند.


وی روز جهانی قدس را روز افتخار جهان اسلام دانست و افزود: تمامی حرکت های انقلابی و بیداری جهان اسلام از انقلاب اسلامی ایران و روز جهانی قدس نشات گرفته است.


وی موضوع قدس شریف و آزادی آن را مهمترین چالش جهان اسلام دانست و بر همکاری بیشتر مسلمانان برای آزادی آن تاکید کرد.


وی با بیان اینکه امروز کشورهای اسلامی باید با حفظ وحدت و همدلی در راستای رسیدن به اهداف و آرمانهای خود تلاش کنند، افزود: بدون شک جهان اسلام نیازمند وحدت و همدلی است و در سایه این وحدت است که می توان با دشمنان مقابله کرد و در مقابل آنها ایستاد.


امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه مردم بی‌گناه فلسطین در روز قدس چشم حمایت و پشتیبانی به سوی مسلمانان جهان بسته‌اند، خاطرنشان کرد: شرکت در راهپیمایی روز قدس به عنوان روزی حیاتی و سرنوشت‌ساز در واقع نشان از اتحاد و انسجام جهان اسلام و ید واحدشدن آنان در برابر دشمنان این دین الهی است که بحمدالله امروز مردم نشان می دهند که حامی خوبی برای مظلومان جهان و به ویژه مردم فلسطین هستند.


وی با بیان اینکه در طول تاریخ اسلام مسلمانان به دستور پیامبر و زمامداران دین همواره در برابر هجمه‌ها و ظلم و زیاده‌خواهی‌های دشمنان اسلام به پا خواسته‌اند، تصریح کرد: حضور مردم در خیابان‌ها امید را در دل دوستداران اسلام به ویژه مردم بی‌گناه فلسطین برای مقابله و ایستادگی بیشتر کرده و موجب یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود.


به گفته ماموستا راستی، این حضور گسترده مسلمانان جهان در یوم‌الله قدس و ندای آزادی‌خواهی و ظلم‌ستیزی آنان در واقع پاسخ کوبنده‌ای به تحرکات بی‌پایه و اساس گروه‌های از خدا بی‌خبر تکفیری خواهد بود.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1371398
ارسال نظر
نظرات