شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1397/03/18 شناسه خبر: 1371411
یک استاد حوزه و دانشگاه:
آمریکا همان معامله گر وحشی است که امام(ره) فرموده بود
یک استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه امام خمینی(ره) لحظه ای با آمریکا سر سازش نداشت، گفت: امروز که 40 سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، هنوز این جمله امام که«آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» تازگی دارد و باید پذیرفت که آمریکا همان معامله گر وحشی است که بنیانگذار انقلاب فرموده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام احسان ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ با بازخوانی بیانات امام خمینی(ره) درباره آمریکا، اظهار کرد: امام(ره) امریکا را آمریکای گرگ، آدم خوار، معامله گر وحشی، نفت خور، مفت خور معرفی کردند.

وی ادامه داد: امام(ره) همیشه از آمریکا به عنوان یک دشمن یاد می‌کرد و می‌فرمود که لعنت ابدی بر آمریکای جنایتکار؛

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: امام (ره) لحظه ای با آمریکا سر سازش نداشت و اساس انقلاب و حکومت جهانی را مبارزه با استکبار جهانی من جمله آمریکای جنایتکار می‌دانست.

وی با اشاره به جمله معروف امام خمینی که فرمودند: «آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند»، گفت: حقی که این جمله تاریخی و واقعیتی است که تا به امروز که 40 سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد و آمریکا هیچ غلطی نتوانسته بکند.

ترکاشوند با بیان اینکه ایشان نسبت به آمریکا همواره در مبارزه بود و در یک جمله هم نداریم که امام از آمریکا تعریفی کرده باشد، افزود: مواظب باشیم که خدای نخواسته امام را تحریف نکنیم که در گوشه و کنار شنیده می‌شود که برخی به دنبال این امر هستند.

وی ادامه داد: امروز می بینیم که رهبر معظم انقلاب هم همان تعریفی که امام(ره) از آمریکا را داشت، بدون کوچکترین کم و کاستی دارند.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه سرتاسر صحیفه امام(ره) مملو ازشعار مرگ بر آمریکا و لعنت بر آمریکا و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند است، افزود: ما متعقد هستیم که راه امام(ره) هنوز ادامه دارد و آمریکا کوچکترین تغییری نکرده است که البته اگر امروز امریکا دست از زورگویی بردارد و ملاک‌های که ایشان در خصوص آمریکا فرمود دیگر نباشد، شاید بتوان ارتباطی داشت که البته در برجام دیدیم که آمریکا هیچ تغییری نکرده است.

وی با اشاره به اینکه تفکرات آمریکایی ها همان تفکرات دوران امام(ره) گفت: نباید مردم، مسئولان نظام این موضوع را به فراموشی بسپارند و باید هوشیارتر از قبل باشند.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1371411
ارسال نظر
نظرات