شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1397/03/18 شناسه خبر: 1371557
امام جمعه همدان:
اسرائیل نمی تواند برای ما خط و نشان بکشد/امروز"نتانیاهو" در خانه خود نیز امنیت ندارد
امام جمعه همدان ضمن اشاره به سخنان اخیر"نتانیاهو" به منظور کشاندن ایران پای میزمذاکره با استفاده از قدرت نظامی گفت: این اقا درلاک خودش رفته و در خانه ی خودش امنیت ندارد، حال چه برسد برای ما خط و نشان بکشد، آنهاکه در جنگ با حزب الله شکست میخورند ، نمیتوانند برای ما خط نشان بکشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از نافع،آیت الله غیاث الدین طه محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی ع گفت: ما شیعیان در شناخت حضرت علی کم گذاشتیم و آنطور که شایسته ی حضرت بود نتوانستیم مولایمان را بشناسیم.

 

وی ادامه داد:"جرج جرداق" مسیحی که یک مسیحی است ،خیلی بهتر از من و شمای شیعه، امیرالمومنین را شناخته ، او نزدیک به ۲۰۰ مرتبه نهج البلاغه را خوانده ، اما من و شما چه طور؟!

 

آیت الله محمدی در ادامه سخنانش با بیان اینکه،عده ای دارای صفت های رذیله ای هستند که باید از این صفات دوری کرد، اظهار داشت:عده ای حب الطعام دارند ، فقط فکر شکم هستند ، دوستان می آیند و به من تذکر می دهند که چرا نیروی انتظامی با افرادی که روزه خواری میکنند برخورد نمی کند؟اینها ذاتشان مریض است و نمیتوانند خودشان را کنترل کنند.

 

وی با بیان اینکه،برخی افراد حب شهوت دارند و به واسطه ی آن دچار بدبختی می شوند خاطرنشان کرد: اینها جامعه را نیز دچار فساد میکنند و چه بدبختی ها و چه جنایت هایی که به واسطه ی شهوت پرستی در جامعه ایجاد میشود.

 

امام جمعه همدان عناوان کرد:حدیث داریم که اگر یک گله گوسفند باشد که چوپان بالای سرش نباشد ، و گرگ داخل این گله بیفتد و گوسفندان را بدرد ، ضررش چقدر است ؟حال ضرر افرادی که حب دنیا و ریاست دارند و دنبال پول پرستی ، پست و مقام پرستی ، غنیمت پرستی هستند از این گرگ ها چند برابر بیشتر است.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه؛دلار پرستی یکی دیگر ازمشکلات ماست گفت:الان عده ای در جامعه مشکل ایجاد میکنند و کسب و کار را از بین می برد ، قیمت ها را چند برابر اعلام می کنند و با قاچاق و... دارند جامعه را به فساد می کشند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه شهر همدان نیازمند یک مصلی است، گفت:حیف است که شهر همدانیک مصلی ندارد و مردم در کوچه و خیابان نماز می خوانند .

 

محمدی همچنین ضمن اشاره به برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام بیان کرد:من از زبان شما مردم از رهبر انقلاب تشکر میکنم ، حضرت اقا در سالگرد ارتحال امام فرمودند که از همین فردا فعالیت های هسته ای را اغاز کنید.

 

وی افزود:ما باید به داشتن اینچنین رهبری افتخار کنیم ، اقا فرمودند اگر یک موشک به ما بزنید ، ما به شما ده موشک می زنیم ، این ابهت و افتخار از خون شهدا به ما رسیده و ما شاکر این قضیه هستیم.

 

امام جمعه همدان همچنین عنوان کرد:به من یک خبری دادند که نتانیاهو گفته است ایران را باید با استفاده از قدرت نظامی سر میز مذاکره نشاند ، این اقا درلاک خودش رفته و در خانه ی خودش امنیت ندارد، حال چه برسد برای ما خط و نشان بکشد، آنهاکه در جنگ با حزب الله شکست میخورند ، نمیتوانند برای ما خط نشان بکشند.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش اینگونه بیان کرد:من یک جمله شنیدم ، خیلی دلم به درد آمد ، برای ما یک کاریکاتور کشیدند که ایران روی بشکه ی نفت نشسته و عده ای هم دارند کیسه های زباله را جست و جو می کنند ، این برای ما خوب است ؟ عده ای روند اقتصاد را دچار مشکل می کنند و ما دعا میکنیم که عده ای که اقتصاد ما را دچار فساد کردند هرچه سریع تر خار و خفیف شوند.

 

وی همچنین در خصوص موضوع برجام اظهارکرد:اروپایی ها منافق گونه هم از امریکا حمایت میکنند و هم از برجام حمایت می کنند ، چون برای آنها سود دارد، آن مدت که عراق در جنگ با ما از سلاح شیمیایی استفاده میکردند و به عراق سلاح میدادند خوشحال بودند اما حالا طوری وانمود میکنند که طرف ما هستند.

 

وی همچنین ضمن اشاره به حضور باشکوه مردم همدان در راهپیمایی روز قدس بیان داشت:من به نوبه ی خودم از شما مردم خوب همدان تشکر میکنم که انقدر پرشور و با شکوه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردید و بار دیگر نفرت خودتان را از رژیم غاصب صهیونیستی نشان دادید.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1371557
ارسال نظر
نظرات