شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 15:43 منتشر شده در مورخ: 1397/03/18 شناسه خبر: 1371579
همزمان با سراسر جهان اسلام صورت گرفت؛
دیار کریمان عاشق مبارزه با صهیونیسم است/تصاویر
مردم روزه دار دیار کریمان همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن ابراز انزجار از اقدامات رژیم نژادپرست صهیونیستی بر ادامه مباره تاکید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان، همزمان با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس،بار دیگر مردم غیور و شهید پرور ایران اسلامی و نیز اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه استان کرمان بار دیگر به صحنه آمدند تا با خلق حماسه‌ای ماندگار همانند گذشته از مردم فلسطین حمایت کرده و با فریاد خود به مستکبران جهانی بگویند که ملت ایران همیشه از مردم مظلوم جهان حمایت خواهند کرد.

راهپیمایان شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر آل خلیفه»، «الله اکبر»، «نصر من الله و فتح قریب»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» و... سر دادند. همچنین پرچم‌های امریکا و اسرئیل از سوی راهپیمایان به آتش کشیده شد.

حضور نسل های مختلف انقلاب و پیر و جوان در راهپیمایی امروز دیار کریمان قابل توجه بود و شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر اسراییل از مسئولان خواستند از مظلومان عالم دفاع کنند.

لازم به ذکر است در شهرستان های جنوبی استان به دلیل گرمای هوا راهپیمایی روز قدس پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه و از میعادگاه های آدینه برگزار خواهد شد.

کرمان

مردم کرمان با شعار های خود مسیر خیابان فلسطین به سمت مصلی امام علی(ع) را طی کردند.

 

ریگان

مردم شیعه و سنی شهرستان ریگان دوشادوش یکدیگر در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و بر حذف غده سرطانی منطقه تاکید کردند.

رفسنجان

راهپیمایان رفسنجانی، انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی و صهیونیست بین الملل اعلام کردند.

سیرجان

مردم همیشه در صحنه سیرجان با مشت های گره کرده با حرکت  از چهارراه رضوی به سمت حسینیه امام خمینی(ره)  شعار مرگ بر اسراییل سر دادند.

منوجان

رابر

روزه داران رابری از مسجد صاحب الزمان  به سمت مصلی امام خمینی (ره) حرکت کردند.

راور

راهپیمایی روز قدس در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی با حضور پرشور مردم انقلابی راور برگزار شد.

زرند

مردم زرند نیز در راهپیمایی مشابهی اقدامات رژیم اشغالگر قدس و حمایت آمریکا از این جنایات را با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسرائیل» محکوم کردند.

بردسیر

مردم مومن و مذهبی بردسیر نیز راهپیمایی ضد صهیونیستی خود را از میدان آزادی این شهر به سوی امامزاده سید محمد(س) برگزار کردند.

بافت

روزه داران شهرستان بافت در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با سر دادن شعار مرگ بر اسراییل انزجار خود را از جنایات این رژیم و حامیان آن اعلام کردند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1371579
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی