شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1397/03/19 شناسه خبر: 1371940
با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در میان اقشار مختلف جامعه؛
دومین فستیوال تئاتر خیابانی در زاهدان آغاز به کار کرد/4 گروه به اجرای نمایش می پردازند
دبیر برگزاری دومین فستیوال تئاتر خیابانی قرآن و عترت گفت: دومین فستیوال تئاتر خیابانی با موضوع قرآن و عترت کار خود را از امروز در زاهدان آغاز می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رامین رخ فروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهامون، افزود: این فستیوال با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در میان اقشار مختلف جامعه و به خصوص نسل های نو در سال گذشته برنامه ریزی شد و پس از فراخوان، 18گروه مختلف از نقاط مختلف استان آمادگی خود را برای حضور در جشنواره اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه پس از بازبینی توسط اساتید منتخب استانی تئاتر، تنها 4نمایش مجوز اجرای نمایش را دریافت کرد، ادامه داد: هیچ کدام از 4 منتخب قرار نیست در جشنواره خاصی رفته و یا در دیگر برنامه ها به اجرای برنامه مرتبط با این فستیوال تئاتر خیابانی قرآن و عترت برنامه خاصی را اجرا کند.
به گفته وی طبق برنامه ریزی انجام شده این فستیوال از امروز کار خود را آغاز و تا 22 خرداد هر شب در بوستان های یاس، فرهنگیان و لاله زاهدان به اجرای نمایش می پردازند و در پایان نمایش های برتر معرفی خواهند شد.
وی در خصوص علت عدم اجرای این فستیوال براساس زمانبندی و در طی سال گذشته نیز گفت: با توجه به مشکلات عدم تامین بودجه لازم اجبارا اجرای این فستیوال به بعد از سال موکول شده است.
رخ فروز در پایان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اماکن، شهرداری، نیروی انتظامی و غیره را از جمله دستگاه های همکار در اجرای این طرح عنوان است.

انتهای پیام/
http://dana.ir/1371940
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی