شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:58 منتشر شده در مورخ: 1397/03/19 شناسه خبر: 1372030
تشریح جزئیات خودکشی جوان 24 ساله تبریزی در گفت‌وگو با سرپرست اورژانس اجتماعی استان؛
اختلافات خانوادگی، علت اصلی اقدام به خودکشی سریالی در ائل‌گلی/ فرد برای درمان در بیمارستان رازی بستری شد
اسماعیلی گفت: جوان 24 ساله تبریزی به علت اختلافات خانوادگی برای سومین‌بار دست به خودکشی زد اما جان سالم به در برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، به دنبال انتشار خبر اقدام به خودکشی پسر جوان در ائل‌گلی تبریز برای سومین‌بار، گفت‌وگویی با اسماعیلی سرپرست اورژانس اجتماعی آذربایجان‌شرقی داشتیم تا از علت خودکشی‌های متوالی این فرد و چرایی عدم تاثیر مشاوره‌های کارشناسان آگاه شویم.

اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج با بیان اینکه گزارش خودکشی پسر 24 ساله‌ تبریزی ساعت 23 دیشب به اورژانس اجتماعی گزارش شد، ابراز داشت: عوامل اورژانس با حضور در کلانتری 20 شهر و گفت‌وگو با این جوان متوجه شدند او سومین بار است که دست به خودکشی می‌زند و هر بار نیز با مصرف قرص و حلق‌آویز کردن، درصدد پایان دادن به زندگی‌اش برآمده است.

وی ادامه داد: بررسی‌ها نشان داد او پیش‌ از این در اورژانس اجتماعی پرونده نداشته و در دو خودکشی قبلی به این نهاد کمک‌رسان اطلاعی داده نشده تا اقدامات کارشناسی و مشاوره‌ای خود را آغاز نماید.

سرپرست اورژانس اجتماعی آذربایجان‌شرقی علت اقدام به خودکشی این جوان را اختلافات خانوادگی ناشی از مشکلات مالی اعلام کرد و بیان داشت: گفت‌وگوی کارشناسان با این جوان نتیجه‌ای نداشت و بنابه نظر آنان و با اخذ دستور از قاضی، فرد به بیمارستان رازی منتقل گردید تا درمان‌های اولیه او آغاز گردد.

وی در پایان افزود: اورژانس اجتماعی بعد از ترخیص این جوان از بیمارستان، مشاوره‌های تخصصی خود را جهت پاک کردن افکار خودکشی از ذهن این جوان آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1372030
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی