شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1397/03/20 شناسه خبر: 1372126
قصه دراز آسانسور بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج/وقتی مسئولان بیمارستان بازرس آسانسور را تحت فشار قرار می دهند
مدیرفنی بازرسی آسانسور ضمن اشاره به ادامه دار بودن مشکلات آسانسور بیمارستان امام سجاد(ع)، از فشار مسئولان بیمارستان برای تایید آسانسور بدون حل مشکلات ان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس موضوع آسانسور بیمارستان امام سجاد (ع) ماه هاست که به صورت معلق مانده است و مسئولان این بیمارستان قول حل مشکلات آن را می دهند و به گفته خودشان منتظر اداره استاندارد هستند که پس از رفع مشکلات آسانسور ان را تایید کند .

مدیرفنی بازرسی آسانسور که زیر نظر اداره استاندارد استان فعالیت می کنند، در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: ما چندین بار از این آسانسورها بازدید کردیم و در واقع هر وقت از ما درخواست کنند برای بازرسی خواهیم رفت.

احمدی بیان کرد:اولین بار که برای بازدید رفتیم بیشاز 70 ایراد فنی و ساختمانی داشت .

وی افزود: مشکل اصلی این آسانسور محاسبات آن است چرا که این آسانسور پاسخگوی حضور همزمان 21 نفر نیست که مسئولیت آن با شرکت نصاب آسانسور است وقتی محاسبات یک آسانسور جوابگو نباشد، استاندارد هم نمی تواند کاری انجام دهد مگر این که آن آسانسور استاندارد شود و مشکل محاسبات آن برطرف شود.

 

مدیرفنی بازرسی آسانسور در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا از طرف مسئولان بیمارستان برای تایید این آسانسور فشاری به شما وارد شده است، ضمن تایید این موضوع گفت: از طرق مختلف بر ما فشار وارد می کردند که آسانسور را تایید کنید تا دیگه تمام بشود و حتی ما را تهدید هم کرده اند.

حال باید منتظر بمانیم که ماجرای این آسانسور تاریخی کی به سرانجام نهایی خواهد رسید.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1372126
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی