شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:10 منتشر شده در مورخ: 1397/03/20 شناسه خبر: 1372182
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان خبر داد؛
درگیری پلیس کرمان با سوداگران مرگ/ یک شهید تقدیم به امنیت استان شد
فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شامگاه جمعه پلیس جیرفت با سوداگران مرگ خبر داد و گفت: در این درگیری یک نفر از پرسنل انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ سردار رضا بنی اسدی فر، فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی جیرفت روز گذشته با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی خبری مبنی بر اینکه گروهی از قاچاقچیان مواد مخدر محموله ای از مواد را از شرق کشور بارگیری و قصد انتقال به عمق کشور دارند، کسب کردند.

وی افزود: در همین راستا ، پلیس در ساعات پایانی روز جمعه 18 خرداد ماه ضمن شناسایی مسیر های احتمالی عبور سوداگران مرگ، خودروی قاچاقچیان را در ورودی شهر جیرفت تحت تعقیب قرار دادند.

فرمانده نیروی انتظامی استان بیان کرد: در این عملیات، پلیس به منظور متوقف کردند خودروی تحت تعقیب، با صادر کردن دستور ایست به راننده خودرو ی مورد نظر، با سرنشینان مسلح خودروی سواری درگیر شد.

بنی اسدی فر اظهار داشت: در این درگیری مسلحانه ، سورداگران مرگ با شلیک تیر به سمت ماموران انتظامی، استوار فردین سنجری را به درجه رفیع شهادت رساندند و یک زن عابر را نیز مجروح کرده و با به جا گذاشتن خودروی حامل مواد مخدر و سرقت یکدستگاه خودروی عبوری، از صحنه درگیری متواری شدند.

وی گفت:  در این درگیری و بازرسی از خودروی توقیف شده، بیش از نیم تن مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان بیان کرد: عملیات پلیس در منطقه برای دستگیری قاچاقچیان مسلح ادامه دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1372182
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی