شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1397/03/20 شناسه خبر: 1372278
عضو شورای شهر تبریز؛
محدودیت منابع مالی شهرداری مانع حل مشکل آسفالت خیابان‌ها شده است/ پیمانکاران دو سال است که حقوق نگرفته‌اند/ با ایجاد یک خط تولید جدید مشکل آسفالت حل خواهد شد
نیکوخصلت گفت: شهرداری خواستار این است که در زمینه‌ی آسفالت خیابان‌های سطح شهر دست به اقدمات سراسری بزند منهتی به دلیل محدودیت منابع مالی موجود دستیابی به این هدف زمان می‌برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، سعید نیکوخصلت در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج در خصوص رفع مشکل آسفالت خیابان‌های تبریز، اظهار داشت: شورا مشکلات خیابان‌ها و محلات شهر را به شهرداری منعکس کرده و مسئولان ذی‌ربط می‌خواهند دست به اقدمات سراسری بزند منهتی به دلیل محدودیت منابع مالی موجود دستیابی به این هدف مقداری زمان می‌برد.

وی اذعان داشت: با چندین تن از پیمانکاران حاضر در شهر صحبت شده ولی اکثر آنها مدعی هستند که پول‌هایشان تقریبا از دو سال قبل پرداخت نشده است و بدون حقوق به کارشان ادامه می‌دهند.

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه خود نیز با نظر مردم در رابطه با حل وضعیت آسفالت خیابان‌ها موافق است، تصریح کرد: بنده به شخصه خواستار ایجاد تغییرات چشمگیر در سطح شهر هستم، به همین خاطر در این خصوص با معاونت‌های شهرداری نیز صحبت‌هایی کرده‌ام.

وی ادامه داد: اعضای شورا نیز در خصوص آسفالت‌های خیابان‌ها پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند و اگر تلاش‌‌های صورت گرفته برای ایجاد یک خط تولید جدید به سرانجام برسد مطمعناً تغییرات خوبی اتفاق خواهد افتاد.

نیکوخصلت در پایان بییان داشت: امروزه منابع آسفالت بسیار محدودتر شده‌اند و لذا ما در تلاش هستیم تا این مشکل را حل کنیم و درخواست‌های خود را نیز ارسال خواهیم کرد تا ظرفیت آسفالت سطح شهر را افزایش دهند و مشکلات موجود را سرو سامان دهند تا بلکه بتوان با این روش یکی از مشکلات مردم را حل و فصل کرد.

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1372278
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی