شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1397/03/20 شناسه خبر: 1372460
در جلسه ستاد تبریز 2018 مطرح شد؛
الموسوی: پخش برنامه‌های تبریز در شبکه‌های تلویزیونی انگلیس و فرانسه/ شعار جدید تبریز 2018: «گوزوموز یولدادی بیزی یاددان چیخادمین»!
نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان‌شرقی در امور تبریز 2018 از پخش 55 ساعت برنامه در شبکه‌های رسمی فرانسه، انگلیس، آلمان و روسیه در خصوص شهر تبریز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، میرعلی اصغر الموسوی پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه ستاد تبریز 2018 با بیان اینکه در ایام نوروز ۱۱ اوتوبوس سفیران تبریز ۲۰۱۸ را به استان‌های مختلف اعزام کردیم، ابراز داشت: از تبریز ۳۰ مستند در ۶ شبکه بین المللی برای معرفی تبریز پخش شد.

وی اعلام اینکه تلاشمان بر آن بود بودجه تبریز  ۲۰۱۸ مشخص شود و حدود ۲۵ میلیارد تومان بودجه از طرف شهرداری تخصیص یافته است، ادامه داد: با شبکه نشنال جئوگرافیک قراردادی برای پخش تیزرهایی از تبریز ۲۰۱۸ داشتیم که پس از تحریم آمریکا با یک شرکت انگلیسی به توافق رسیدیم تا ۵۵ ساعت برنامه‌هایی برای معرفی تبریز در شبکه‌های رسمی انگلیس، آلمان، فرانسه و روسیه پخش شود.

نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان‌شرقی در ستاد تبریز 2018 از ایجاد شبکه رادیو مسافر تبریز در حریم استان طی توافق‌نامه‌ای با صداوسیما مرکز آذربایجان‌شرقی خبر داد و در تشریح ادامه برنامه‌های ستاد عنوان کرد: ۳۰ برنامه مختلف برای ۶ ماه آینده در نظر گرفته شده و شعار جدید سال ۲۰۱۸ «گوزوموز یولدادی بیزی یاددان چیخادمین» خواهد بود!

در ادامه مرتضی آبدار، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: از طریق یک نظرسنجی فراگیر از شهروندان به این نتیجه رسیده‌ایم که مردم از وضعیت آسفالت‌‌های شهری و جاده‌ای ناراضی هستند و این را نشانه خوبی برای میزبانی نمی‌دانند.

وی متذکر شد: عدم وجود سرویس بهداشتی مناسب در سطح شهر و نبود سرویس‌های فرنگی برای معلولین و جانبازان از کاستی‌هایی است که با آن‌ها مواجهیم.

جعفر پاشایی، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی نیز در این جلسه با اعلام اینکه مردم درباره تبریز ۲۰۱۸ اطلاعات کافی ندارند و این ناشی از ضعف مسئولان در اطلاع رسانی می‌باشد، تصریح کرد: ۴ هزار و ۵۰۰ دانش آموز از سرار کشور در مسابقات ورزشی دانش آموزان به میزبانی تبریز حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1372460
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی