شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:46 منتشر شده در مورخ: 1397/03/20 شناسه خبر: 1372517
دبیرهیأت رئیسه مجلس:
حضور نمایندگان مجلس درجام جهانی در شرایط اقتصادی کشورضروری نیست
دبیر هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر از وظایف کمیسیون فرهنگی اعزام دو نفر از نمایندگان مجلس به عنوان ناظر بوده باشد، بالاخره جمهوری اسلامی تیمی در آن مراسم دارد و متفاوت است، در غیراین صورت ضرورتی اصلا" ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ در خصوص انتشار اخباری مبنی بر سفر تعدادی از نمایندگان مجلس به روسیه به منظور حضور در مراسم جام جهانی در روزهای اخیر، اظهار کرد: براساس اطلاعی که بنده دارم دو نفر از نمایندگان مجلس در کمیسیون فرهنگی برای نظارت بر مراسم جام جهانی عازم خواهند شد.

وی ادامه داد: البته بعید می‌دانم که نمایندگان مجلس در شرایط فعلی اقتصادی کشور بخواهند سفری را بروند که ضرورتی اصلا" ندارد.

دبیر هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر بنا را بر این بگیریم که سفر نمایندگان مجلس برای حضور در مراسم جام جهانی صحت داشته باشد که بعید می‌دانم، قابل دفاع از نظر مردم نیست و این موضوع را به طور کلی منتفی می‌دانم.

وی افزود: اگر از وظایف کمیسیون فرهنگی اعزام دو نفر از نمایندگان مجلس به عنوان ناظر بوده باشد، بالاخره جمهوری اسلامی تیمی در آن مراسم دارد و متفاوت است و نمی‌شد که بگوییم که نماینده از روی علاقه و یا خوشگذرانی رفته باشد؛ بلکه این امر از روی مأموریت و بالاجبار بوده است.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: تا جایی که بنده از مجلس خبر دارم، نمایندگان خود به خود یا خودسرانه و از روی خواسته شخصی خود بسیار بسیار بعید می دانم که در این سفر حضور پیدا کنند و بنده نه این را باور می کنم و نه امکانش را صلاح می دانم.

وی گفت: جو عمومی که در رسانه ها در خصوص این سفر نمایندگان انجام شد، به احتمال زیاد این امر منتفی شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1372517
ارسال نظر
نظرات