شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:34 منتشر شده در مورخ: 1397/03/20 شناسه خبر: 1372535
نماینده شهرستانهای کهگیلویه،بهمنی،لنده و چرام:
تلاش دارم اصلاح تعرفه برق طی سه ماهه تابستان امسال صورت بگیرد/این خبر خوش به مردم شهرستان کهگیلویه و چرام برسد!
هاشمی‌پور، گفت: تلاش دارم اصلاح تعرفه برق طی سه ماهه تابستان امسال صورت بگیرد و این خبر خوش به مردم شهرستان کهگیلویه و چرام برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چرام، عدل هاشمی‌پور در پاسخ به سوالات خبرنگار محلی در کهگیلویه به اقدامات انجام شده در جهت اصلاح تعرفه برق این شهرستان بیان کرد: تغییر تعرفه برق را طی نامه‌ای با آقای چیت‌چیان وزیر وقت نیرو مطرح کردم و به کمیته‌های تخصصی ارجاع دادند که در این کمیته‌ها هم بررسی و به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارجاع دادند.

 

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس، افزود: کار اصلاح تعرفه در کمیته‌های تخصصی به اتمام رسید و قرار است جهت تصویب به هیئت دولت ارسال شود.

 

وی، با بیان اینکه در کمیسیون انرژی مجلس هر هفته این موضوع را پیگیری می‌کنم، تصریح کرد: شرکت توانیر هم پیگیر است و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

هاشمی‌پور، گفت: تلاش دارم اصلاح تعرفه برق طی سه ماهه تابستان امسال صورت بگیرد و این خبر خوش به مردم شهرستان کهگیلویه و چرام برسد.

 

وی، به احداث نیروگاه برق در پادوک از توابع کهگیلویه اشاره کرد و گفت: احداث این نیروگاه با تجهیز کارگاه شروع شده و پیشرفت خوبی دارد.

 

هاشمی‌پور، با بیان اینکه نیروگاه پادوک یکی از سه نیروگاه کشور است که در دست بخش خصوصی است،افزود: تجهیزات این نیروگاه در کشور ایتالیا در حال ساخت است.

 

وی، بیان کرد: با همکاری خوب بانک صنعت، معدن در تأمین نیاز مالی و تلاش سرمایه‌گذار این نیروگاه ظرف ۲ سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1372535
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی