شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:22 منتشر شده در مورخ: 1397/03/21 شناسه خبر: 1372674
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قزوین خبرداد:
آغاز احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم با اعتبار اولیه 35 میلیارد ریال آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ داراب بیرنوندی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قزوین صبح امروز(دوشنبه) در دیدار با علی اکبر سلیمانی فرماندار شهرستان آوج با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال 1396 بخش آب و فاضلاب شهرهای آوج و آبگرم اظهار کرد: با اعتبارات تخصیصی، در دو موضوع اصلاح قسمتی از شبکه آب و تکمیل مخزن آب شرب آبگرم هزینه شد. 


وی افزود: علاوه بر برنامه‌های پیش بینی شده شرکت، در صورت تامین به موقع اعتبارات، اصلاح 5 کیلومتر شبکه توزیع آب شرب آوج، احداث ساختمان تله متری(کنترل از راه دور تاسیسات) و پیگیری تامین آب مطمئن برای شهر آوج از جمله این اقدامات خواهد بود. 

این مسئول عنوان کرد: استفاده از ظرفیت‌های قانونی در جذب مشارکت‌های مردمی، خدمات رسانی در بخش آب شرب را مطلوب تر می‌کند. 
 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم با اعتبار اولیه 35 میلیارد ریال آغاز می‌شود.

علی اکبرسلیمانی فرماندار شهرستان آوج در این نشست بیان کرد: آب عنصری حیاتی ونجات بخش در زندگی مردم است و برای حفظ آن باید عزم وهمت جدی و مضاعف از سوی همه مردم و نهادها صورت گیرد. 

وی افزود: مصرف بهینه و مؤثرآب نیاز به فرهنگ سازی همه جانبه دارد و نقطه اتکا و قابل تحقق در اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب صرفه جویی در مصرف آب است. 

سلیمانی یادآورشد: کمبود آب در کشور باید با صرفه جویی مصرف درسطوح مختلف جامعه مدیریت شود و همه مسئولین و آحادمردم خودرا در قبال آن مسئول و مکلف بدانند.
انتهای پیام/
http://dana.ir/1372674
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی