شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1397/03/21 شناسه خبر: 1372749
ممنوعیت تدریس معلمان مرد در دبیرستان‌های دخترانه؛
چالش جدید مدارس غیرانتفاعی تبریز با قانون ورود آقایان ممنوع!/ آیا معلم زن برای دروس مورد نیاز پیدا می‌شود؟
از امروز مدارس دخترانه غیرانتفاعی تبریز باید دنبال معلم زن جهت جایگزینی در سال تحصیلی پیش رو باشند و معلمان مرد دنبال استخدام در مدارس پسرانه.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، درپی ممنوعیت تدریس معلمان مرد در دبیرستان‌های دخترانه چالشی جدید برای مدارس غیرانتفاعی تبریز در ایام تعطیلات تابستانی آغاز شده است تا به دنبال معلمانی جدید برای دانش‌آموزان در سال تحصیلی 98-97 باشند.

هرچند شاید قبل از ابلاغ وزارت آموزش و پرورش نیز کمتر مدرسه‌ای حاضر می‌شد برای دختران دبیرستانی معلم مرد به‌کار گیرد اما این موضوع در مدارس غیرانتفاعی تهران و سایر کلانشهرها شایع‌ بود و در برخی مدارس تبریز هم شاهد تدریس معلمان مرد و حتی جوان برای دانش‌آموزان دختر 15 سال به بالا بودیم.

از آنجایی که لیست معلمان مدارس غیرانتفاعی همه ساله به آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی اعلام می‌شود بعید به نظر می‌رسد مدرسه‌ای از قانون تبعیت نکند و در عین حال نهاد مسئول نسبت به قانون‌شکنی مدرسه‌ای سکوت اختیار نماید اما باید منتظر ماند و دید که آیا مدارس دخترانه معلمان زن متخصص در رشته‌های تحصیلی مورد نیاز را جهت جایگزینی پیدا خواهند کرد، یا خیر.

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1372749
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی