شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 19:56 منتشر شده در مورخ: 1397/03/21 شناسه خبر: 1372807
جاده باغچه سادات یک جاده ملی است و نیاز به توجه ویژه دارد/اعتبار شهرستان جوابگوی برطرف کردن مشکلات موجود نیست
فرماندار چرام با اشاره به جاده باغچه سادات عنوان کرد:جاده باغچه سادات یک جاده ملی است ونیاز به توجه ویژه دارد چراکه متعلق به شهرستان تنها نیست وعموم مردم از آن استفاده می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  چرام،فرماندار چرام درحاشیه بازدید از پایگاه جمعیت هلال احمر در جوخانه چرام بیان کرد:موقعیت پایگاه جوخانه  وبخش سرفاریاب ازلحاظ جغرافیایی واستراتژی طوری قرار گرفته که مناطق جنوبی وچهارشهرستان ازاین منطقه استفاده می برند.

 

فتاحی اصل بااشاره به جاده باغچه سادات عنوان کرد:جاده باغچه سادات یک جاده ملی است ونیاز به توجه ویژه دارد چراکه متعلق به شهرستان تنها نیست وعموم مردم از آن استفاده می کنند.

 

وی افزود :این جاده نهادینه شده وهمه از آن استفاده می کند و هرکاری که انجام شود، منفعت عمومی را دربردارد.

 

فتاحیبا بیان اینکه این جاده هم برای کار و هم برای تفریح استفاده می شود،گفت: می طلبد که اعتباری خارج ازشهرستان واستان برای این جاده درنظر گرفته شود.

 

این مسئول خاطرنشان کرد:با تجمیع دستگاهها خدمات بهتری داده می شود که  پراکندگی دستگاهای خدماتی بدون کارشناسی دراین جاده یکی از مشکلات است.

 

فتاحی اصل به مشکلات پایگاه امدادونجات اشاره وافزود:مشکل آب ،گازوبرق ازمهمترین مشکلات این پایگاه است که مکاتبات لازم در این رابطه صورت گرفته است.

 

وی عنوان کرد:مردم بادستگاههای خدمات رسان جهت برطرف کردن مشکلات همکاری کنند.

 

فتاحی گفت :اعتبار شهرستان جوابگوی برطرف کردن مشکلات موجود نمی باشد و مدیرعامل محترم ونماینده محترم  ولی فقیه در جمعیت هلال احمر پیگیری های لازم را در استان وخارج از استان انجام دهند.

 

فرماندار چرام در پایان ازرئیس شعبه جمعیت هلال احمرچرام خواست که جهت رفع مشکلات شعبه چرام روزانه پیگیری باشند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1372807
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی