شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 17:47 منتشر شده در مورخ: 1397/03/21 شناسه خبر: 1372865
نادر قاضی‌پور متذکر شد؛
می‌خواهند معدن طلای زر‌شوران شهرستان تکاب را به ژن‌های خوب واگذار کنند/ عمداً میزان استخراج را نصف کرده‌اند تا مجموعه را زیان‌ده نشان دهند
نماینده ارومیه گفت: معدن طلای زرشوران در شهرستان تکاب آذربایجان‌غربی واقع شده و عده‌ای درصدد واگذاری ارزان قیمت ‌آن به ژن‌های خوب هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج،  نادر قاضی‌پور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران بر لزوم دقت در نحوه واگذاری بنگاه‌های اقتصادی به بخش خصوصی تاکید کرد و اظهار داشت: در واگذاری شرکت‌‌های دولتی باید تدابیری اتخاذ شود که ادامه فعالیت بنگاه‌های تولیدی و موضوع اشتغال کارکنان با چالش روبرو نشود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: کاهش تولید معدن طلای زر‌شوران که به نوعی بزرگترین معدن طلای ایران بوده و در شهرستان تکاب استان آذربایجان‌غربی قرار دارد، قابل تامل است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: میزان تولید معدن طلای زر‌شوران شهرستان تکاب، نصف شده است که براساس شنیده‌‌های این اتفاق تعمدی بوده چرا که قصد دارند با زیان ده نشان دادن کارخانه، این مجتمع با قیمت ارزان‌تر به برخی‌ها واگذار شود.

قاضی پور گفت: مدیرعامل و مدیر کارخانه معدن طلای زر‌شوران شهرستان تکاب یک شخص بوده که در مجموع یک شب در منطقه محل کارخانه ساکن شده است در هر صورت باید به مسائل معدن طلای زر‌شوران از سوی سازمان ایمیدرو رسیدگی شود تا داستان هپکو تکرار نشود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سازمان‌‌های نظارتی و وزارت صنعت، معدن و تجارت باید به وضعیت تولید معدن طلای زر‌شوران شهرستان تکاب توجه کنند همچنین باید به شائبه واگذاری معدن طلای زر‌شوران تکاب به ژن‌های خوب رسیدگی شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1372865
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی